Opel Drive Plan

Opel Drive Plan

Typowy Leasing

Twoje korzyści:

 • Wszystko za mniej: Niska rata i opłata wstępna»

  Płacisz mniej, bo tylko za rzeczywiste użytkowanie i serwisowanie pojazdu. Wysoka wartość odkupu gwarantuje niskie raty miesięczne w trakcie umowy. Niezawodny Opel wyróżnia się niską rynkową utratą wartości i wysokiej jakości obsługą serwisową. Dodatkowo, Opel Drive Plan to promocyjne oprocentowanie leasingu i niski wymagany wkład własny.

 • WEDLE UZNANIA: Wkład, okres i limit przebiegu»

  Nasz program jest elastyczny. Wybierz najdogodniejszą dla siebie opłatę wstępną od 0 do 40% ceny cennikowej samochodu, okres umowy 24, 36 lub nawet 48 miesięcy, limit przebiegu w okresie umowy od 20 000 do aż 240 000 km. Te parametry pomogą Ci dostosować wysokość raty do Twojego budżetu i dokładnie zaplanować wydatki.

 • BONUSY FINANSOWE: Nie tylko korzyści podatkowe»

  Leasing operacyjny daje możliwość odliczenia podatku VAT w wysokości zależnej od sposobu użytkowania i przeznaczenia pojazdu w Twojej firmie. To również możliwość zaliczenia rat miesięcznych w koszty uzyskania przychodu i dużo mniej faktur do rozliczenia. Na koniec, możesz wykupić samochód po cenie zawartej w umowie lub zwrócić go Dealerowi i odebrać kolejnego, nowego Opla w programie Drive Plan.

 • OBSŁUGA W CENIE: Brak nieprzewidzianych kosztów»

  W jednej, stabilnej racie, poza finansowaniem, masz wliczoną pełną, zryczałtowaną obsługę serwisową, czyli przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz eksploatacyjne. Serwis realizowany jest w Autoryzowanych Stacjach marki Opel z wykorzystaniem oryginalnych części. Koszty eksploatacji nie wzrosną z powodu nieprzewidzianych zdarzeń, awarii czy wypadku!

 • WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI: Dostępność modeli wyższej klasy»

  Uproszczone formalności i szybka procedura decyzji leasingowej, niska opłata wstępna i rata miesięczna oznaczają możliwość wyboru droższego modelu lub znacznie bogatszej wersji wyposażenia Twojego nowego Opla. Zależy nam by auto zapewniało Ci jak najwięcej komfortu i przyjemności z jazdy.

 • NOWY OPEL TO NOWY OPEL: Powtarzająca się okazja do wymiany»

  Po zakończeniu umowy nie musisz martwić się wykupem oraz dalszą obsługą czy późniejszą odsprzedażą samochodu. Zwracasz go Dealerowi i odbierasz kolejnego, nowego Opla w programie Drive Plan. To dużo łatwiejsze i korzystniejsze zakończenie umowy.

 • WYBIERZ KOMFORT: Mobilność i bezpieczeństwo»

  Przez 24 godziny na dobę jesteśmy dostępni dla Ciebie. W razie potrzeby, zapewnimy Ci samochód zastępczy, zarówno podczas napraw blacharskich, jak i mechanicznych. Masz pewność, że otrzymasz wsparcie w likwidacji szkód i uzyskasz pomoc techniczną pod jednym numerem telefonu.

 • OPONY I UBEZPIECZENIE: Rozszerzony Pakiet Drive Plan»

  Zanim wybierzesz polisę roczną, rozważ pakietowe ubezpieczenie wieloletnie zawarte w racie leasingowej. Zakres odpowiedzialności jest taki sam, a zyskujesz gwarancję stałej stawki w całym okresie umowy – brak ryzyka podwyżek związanych np. z sytuacją rynkową czy zaistniałymi szkodami. Do raty możesz też doliczyć opony zimowe z wymianą i składowaniem. Raty leasingowe mogą stanowić podstawę odliczeń podatkowych.