SKIP TO CONTENT
Najważniejsze informacje

Małe i średnie firmy

Zalety oferty flotowej Opla

Oferta dla biznesu
Opel dysponuje całą gamą elastycznych, efektywnych kosztowo rozwiązań stworzonych z myślą o potrzebach biznesowych. Dodatkowo, zapewniamy wysokiej jakości, profesjonalną obsługę posprzedażną. Nasze auta mają bogate wyposażenie, optymalne rozmiary i osiągi, świetnie wyglądają, a jednocześnie zapewniają nieskrępowaną przyjemność z jazdy. Skorzystaj z naszego konfiguratora – zobacz pełną gamę modeli osobowych i dostawczych Opla.

Opel FlexCare B2B – komfort i bezpieczeństwo
Nasze samochody należą do ponadprzeciętnie trwałych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje Opli w rankingach niezawodności niemieckich instytutów badawczych. Jednak dla pełnego komfortu użytkownika, mogą być objęte gwarancją sprzedawcy i Ochroną Pogwarancyjną wraz z usługami całodobowego Opel Assistance aż przez 5 lat eksploatacji.

Obniżone koszty użytkowania
Modele Opla wyposażone w nowoczesne, wydajne jednostki napędowe wyróżnia niskie zużycie paliwa i emisja spalin. W rodzinie Opla znajdują się także modele z napędem w pełni elektrycznym i hybrydowym, przyjazne dla środowiska. To w połączeniu z atrakcyjnymi warunkami obsługi serwisowej przekłada się na niższe całkowite koszty użytkowania. Szczegółowe informacje o procedurze badań pojazdów odzwierciedlającej bardziej rzeczywiste wyniki spalania znajdziesz na www.opel.pl w sekcji Nowe wyniki spalania.

Twój Dealer jest wszędzie
Sieć Dealerów marki Opel jest gęsta i równomiernie rozłożona na terenie całej Polski i Europy.
Czas to pieniądz – do salonów, serwisów i magazynów części zamiennych marki Opel masz szybki dostęp.

Pełna gama modelowa
Ekscytująca, szeroka gama nowoczesnych modeli obejmuje pojazdy typowo użytkowe gotowe na każde wyzwanie oraz eleganckie i komfortowe samochody osobowe. Każdy z modeli Opla wykorzystuje niemiecką inżynierię oraz wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Lista ich zalet jest niezwykle długa.

Skontaktuj się ze swoim dealerem