Najważniejsze informacje

PRZEDSTAWIAMY OPELCONNECT.

OpelConnect1 to gama usług wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiających kierowcy łączność ze światem, dostępna zawsze i wszędzie.

 

1 Usługi połączenia alarmowego i wezwania pomocy drogowej w ramach Opel Assistance dostępne są jako wyposażenie dodatkowe lub standardowe w zależności od modelu i wersji wyposażenia. OpelConnect z rozszerzonym zakresem usług dostępny jest jako wyposażenie dodatkowe w wybranych modelach od stycznia 2020. Korzystanie z usług może wiązać się z opłatą abonamentową oraz wymagać dostępu do sieci komórkowej.
WIĘCEJ MNIEJ
OCHRONA.
 • Połączenie alarmowe: w razie zdarzenia automatyczne połączenie z punktem przyjmowania zgłoszeń o wypadkach.
 • Wezwanie pomocy drogowej: niemal natychmiastowa pomoc w razie awarii pojazdu.
 • Informacje o statusie pojazdu: powiadomienia o usterkach, przebieg, średnie zużycie paliwa, poziom dostępnego paliwa.
 
KOMFORT.
 • Open and Start za pomocą inteligentnego urządzenia1, 2: cyfrowy kluczyk umożliwiający zdalne sterowanie zamkami drzwi i zapłonem.
 • Zdalne funkcje1: sterowanie zamkami drzwi, uruchomienie klaksonu, uruchomienie świateł awaryjnych za pomocą aplikacji mobilnej.

 

 

USŁUGI DLA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

 

Korzystaj bezstresowo i komfortowo z zalet prowadzenia auta z napędem elektrycznnym.

 

 • e-Funkcje zdalne: zdalne zarządzanie i programowanie akumulatora, zdalne ustawienie klimatyzacji, stan akumulatora, wskazówki dotyczące oszczędzania energii elektrycznej1.
 
1 Usługa dostępna w 2020 r.
2 Tylko dla Nowej Corsy.

 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WSPARCIE.
 • Nawigacja online1: informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym, informacje o dostępnych parkingach i cenach paliw, prognoza pogody, komunikaty o strefach niebezpiecznych2.
 • Zarządzanie przejazdami: szczegóły podróży, ostatnia lokalizacja pojazdu, trasa do zaparkowanego pojazdu.


USŁUGI FLOTOWE


Poznaj gamę usług dostępnych dla flot w ramach programu Free2Move, marki należącej do Grupy PSA:

 • Raportowanie: monitorowanie przebiegu kilometrów i godzin użytkowania auta, dokładna analiza faktycznego zużycia paliwa i poziom paliwa,  monitorowanie awarii i przeglądów.
 • Ekojazda: indywidualna analiza stylu jazdy każdego kierowcy, porównanie stylów jazdy i porady ekojazdy dla każdego kierowcy.
 • Geolokalizacja: optymalizacja czasu podróży dzięki czasowemu monitorowaniu wybranych tras z uwzględnieniem przerw, ograniczenie użytkowania pojazdu niezgodnie z przeznaczeniem za pomocą funkcji konfigurowalnych powiadomień, w tym geofencing (określanie dozwolonych stref poruszania się floty), oraz wyszukiwanie pojazdu.

1 Usługa dostępna bezpłatnie przez 3 lata, potem za dodatkową opłatą.
2 Za dodatkową opłatą.

 

1 Tylko dla Nowej Corsy-e.

2 Za dodatkową opłatą.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.