SKIP TO CONTENT
Najważniejsze informacje

Przedstawiamy OpelConnect

OpelConnect1 to gama usług wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiających kierowcy łączność ze światem, dostępna zawsze i wszędzie.
1 Usługi połączenia alarmowego i wezwania pomocy drogowej w ramach OpelConnect oraz Opel Assistance z rozszerzonym zakresem usług dostępne są jako wyposażenie standardowe lub dodatkowe w zależności od modelu i wersji wyposażenia. Korzystanie z usług może wiązać się z opłatą abonamentową oraz wymagać dostępu do sieci komórkowej. 
Obecna, bardzo trudna sytuacja na świecie ma duży wpływ na łańcuch dostaw w przemyśle motoryzacyjnym, powodując opóźnienia. Ze względu na ograniczoną dostępność niezbędnych komponentów, jesteśmy zmuszeni tymczasowo bardzo ograniczyć dostępność systemu OpelConnect w gamie wyposażenia aktualnych modeli marki Opel.
Ochrona
 • Połączenie alarmowe: w razie zdarzenia automatyczne połączenie z punktem przyjmowania zgłoszeń o wypadkach.
 • Wezwanie pomocy drogowej: niemal natychmiastowa pomoc w razie awarii pojazdu.
 • Informacje o statusie pojazdu: powiadomienia o usterkach, przebieg, średnie zużycie paliwa, poziom dostępnego paliwa.
 
Komfort
Usługi przeznaczone dla samochodów elektrycznych i hybrydowych plug‑in.

 

Korzystaj bezstresowo i komfortowo z zalet prowadzenia auta z napędem alternatywnym.

 

 • e-Funkcje zdalne: zdalne zarządzanie i programowanie czasów ładowania akumulatora, zdalne wstępne ogrzewanie lub schładzanie wnętrza pojazdu, zdalne sprawdzenie poziomu naładowania zespołu akumulatorów.
 
Dowiedz się więcej
Wsparcie
 • Nawigacja online plus1: informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym, informacje o dostępnych parkingach i cenach paliw, prognoza pogody, komunikaty o strefach niebezpiecznych2.
 • Zarządzanie przejazdami: szczegóły podróży, ostatnia lokalizacja pojazdu, trasa do zaparkowanego pojazdu.


Usługi zarządzania flotą


Poznaj gamę usług dostępnych dla flot w ramach programu Free2Move, marki należącej do Stellantis:

 • Raportowanie: monitorowanie przebiegu kilometrów i godzin użytkowania auta, dokładna analiza faktycznego zużycia paliwa i poziom paliwa,  monitorowanie awarii i przeglądów.
 • Ekojazda: indywidualna analiza stylu jazdy każdego kierowcy, porównanie stylów jazdy i porady ekojazdy dla każdego kierowcy.
 • Geolokalizacja: optymalizacja czasu podróży dzięki czasowemu monitorowaniu wybranych tras z uwzględnieniem przerw, ograniczenie użytkowania pojazdu niezgodnie z przeznaczeniem za pomocą funkcji konfigurowalnych powiadomień, w tym geofencing (określanie dozwolonych stref poruszania się floty), oraz wyszukiwanie pojazdu.

1 Usługa dostępna bezpłatnie przez 3 lata, potem za dodatkową opłatą.
2 Usługa, niedostępna na terenie Niemiec i Szwajcarii.

 

1 Tylko dla Nowej Corsy-e.

2 Za dodatkową opłatą.

Rodzaj i zakres usług mogą różnić się na poszczególnych rynkach i w zależności od modelu. Korzystanie z usług może wymagać opłaty abonamentowej i dostępu do sieci komórkowej.

 

Aktywacja usług OpelConnect

Twój nowy Opel jest wyposażony w system OpelConnect? Zaloguj się zatem do sklepu OpelConnect:

 

 • Na początek utwórz konto.
 • Aktywuj darmowe usługi.
 • Wybierz płatne usługi.

Filmy OpelConnect

Wybierz model z OpelConnect