Poprzednie modele

NIE ŻEGNAMY SIĘ. MÓWIMY: DO ZOBACZENIA!

Zamknięcie produkcji nie oznacza zakończenia Twojej przygody z tym popularnym Oplem. Z przyjemnością wesprzemy Cię w poszukiwaniu modelu używanego czy akcesoriów i nie tylko. 

OPEL MOKKA X.

Opel Mokka X doskonale sprawdzi się na miejskich ulicach i na utwardzonych szlakach. Znajdź wersję dla siebie wśród ostatnich modeli dostępnych od ręki. Albo, jeżeli myślisz o samochodzie elektrycznym, odkryj nową i całkowicie elektryczną Mokkę‑e.

OPEL ADAM.

ADAM ROCKS | ADAM S

Kompaktowy, zwinny i uroczy - Opel ADAM to doskonały samochód miejski. Znajdź używanego ADAMa lub odkryj Nową Corsę, wyposażoną w gamę nowoczesnych technologii z zakresu oświetlenia, łączności i bezpieczeństwa, dostępną również z napędem elektrycznym.

OPEL KARL.

KARL ROCKS

Łatwy do parkowania i niedrogi w utrzymaniu, ten ekonomiczny mały samochód jest doskonałym pojazdem miejskim. Znajdź używany model Karla lub poznaj zupełnie nowego Opla: Nową Corsę - teraz dostępną również jako samochód o wyłącznie elektrycznym napędzie, wyposażoną w wiele nowoczesnych technologii z zakresu oświetlenia, łączności i bezpieczeństwa.