SKIP TO CONTENT
Corsa Electric

Corsa Electric
Od 161 600 zł

Poznaj Corsę Electric z napędem elektrycznym – imponujący zasięg, szybkie ładowanie, duża moc, niemal bezgłośna praca

Elektryczna i elektryzująca

Stwórz własną wersję
Skonfiguruj
Poznaj osobiście
Znajdź dealera
Zyskaj najlepszą cenę
Cenniki

Miejski samochód z Niemiec z napędem w pełni elektrycznym

Zasięg do 337 km

W Corsie Electric o zasięgu niemal 337 km1 z łatwością dotrzesz do niejednego celu podróży bez doładowywania akumulatorów. Kontrolując prędkość i styl jazdy oraz uwzględniając wpływ temperatury wnętrza i otoczenia możesz łatwo zoptymalizować zasięg swojej Corsy Electric.

 

1 Zużycie energii dla Corsy Electric: 16,8-16,5 kWh/100 km, emisja CO2 0 g/km, zasięg do 337 km, w cyklu mieszanym, w zależności od wersji. Wartości te zostały określone zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007, nr 1153/2017 oraz nr 1151/2017, na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), obowiązującego dla nowych pojazdów homologowanych od 1 września 2018 roku. Wartości te mogą różnić się w zależności od faktycznych warunków na drodze oraz innych czynników, takich jak prędkość, temperatura wnętrza pojazdu, temperatura otoczenia, zróżnicowany styl jazdy. Czas ładowania akumulatorów może różnić się w zależności od typu ładowarki pokładowej, rodzaju kabla i stacji ładowania. Szczegółowe informacje dostępne są u Dealerów marki Opel.

 
Dowiedz się więcej
Ładowanie do 80% w 30 minut

Nic prostszego. Wystarczy 30 minut1 , aby doładować akumulator do 80%1 . Różne opcje zasilania akumulatora udostępniane przez Opla pozwalają Ci bezstresowo poruszać się po mieście i na dłuższych dystansach. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj .

 

1 Wartości teoretyczne obliczone na podstawie zasięgu 329-337 km określonego według cyklu WLTP, z wykorzystaniem ładowarki prądu stałego (DC) o natężeniu 100 kW. Podana wartość dotyczy w pełni rozładowanego akumulatora. Czas ładowania może różnić się w zależności od rodzaju i mocy źródła ładowania, temperatury otoczenia oraz stopnia nagrzania akumulatora.

 
Napęd elektryczny może się opłacać
Warto przejść na napęd elektryczny, nie tylko ze względu na niższe koszty eksploatacji. Dodatkowym argumentem mogą okazać się planowane rządowe dotacje do zakupu pojazdów elektrycznych. Szczegółowe informacje będą dostępne w najbliższych miesiącach. 
Dowiedz się więcej o kosztach eksploatacyjnych

Sprawdź dzienny zasięg swojej Corsy Electric

Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.

Dostosuj Corsę-e do swoich oczekiwań

Wyjątkowe zalety. Wszechstronne wsparcie

większa frajda, większy zasięg.
Jaki jest Twój styl jazdy? W Corsie-e masz do wyboru dwa: sportowy dający frajdę z prowadzenia oraz regeneracyjny wspomagający zwiększenie zasięgu. Decyzja należy do Ciebie.  
E-mobilność: prosta i elektryzująca
Poznaj różne formy e-mobilności. Dowiedz się jak zwiększyć zasięg i jak funkcjonuje zespół akumulatorów. Sprawdź średnie koszty eksploatacji samochodu elektrycznego. 
Dowiedz się więcej
Usługi Opla dla pojazdów elektrycznych
Gama usług dedykowanych pojazdom elektrycznym Opla, w tym opcje ładowania czy funkcje zdalnego sterowania, oferuje płynne przejście do świata e-mobilności.  
Dowiedz się więcej

Oferta

Wersje

Wyjątkowe zalety

Zintegrowany akumulator
Akumulatory zintegrowane z podwoziem zamontowane są pod przednimi i tylnymi siedzeniami, aby nie ograniczać przestrzeni bagażowej. Takie umiejscowienie oznacza też obniżenie środka ciężkości, co przekłada się na jeszcze lepsze właściwości jezdne. 
Sportowy dryg
Corsa Electric jest dynamiczna: przyspiesza do 100 km/h w 8,1 sekundy i niemal natychmiast wytwarza wysoki moment obrotowy. Efekt? Nieskrępowana radość z jazdy. 
Cicha a mocna
Nowa Corsa Electric z cichym silnikiem elektrycznym porusza się niemal bezdźwięcznie, nie emituje spalin ani uciążliwego hałasu. Komfortowe prowadzenie i pozytywny wkład w ochronę środowiska. 
Większa frajda, większy zasięg

Jaki jest Twój styl jazdy? W Corsie Electric masz do wyboru trzy:

  • Sportowy: najbardziej dynamiczne wrażenia z jazdy, wyostrzenie reakcji ma naciśnięcie pedału przyspieszenia, wysoka prędkość i moment obrotowy.
  • Standardowy (Normal): optymalny komfort jazdy w codziennym użytkowaniu; zrównoważony kompromis pomiędzy dostępną mocą a oszczędnością energii akumulatorów.
  • Eco: maksymalny zasięg i oszczędność energii; wyłącza zbędne funkcje zużywające energię i redukuje prędkość oraz moment obrotowy.

Decyzja należy do Ciebie. 

 
Układ odzyskiwania energii podczas hamowania
Energia kinetyczna wytwarzana podczas hamowania jest przechwytywana przez układ rekuperacyjny i przetwarzana w napięcie prądu stałego, częściowo zasilające zespół akumulatorów, co przekłada się również na zwiększenie zasięgu.  
Monitorowanie danych pojazdu
Corsa Electric dostarcza kierowcy najważniejsze dane. Intuicyjnie rozplanowane wyświetlacze czytelnie prezentują kierowcy informacje istotne podczas jazdy, ułatwiając maksymalnie efektywną jazdę i efektywne wykorzystanie dostępnego zasięgu. 

Usługi Opla dla pojazdów elektrycznych

Gama usług, dzięki którym płynnie wjedziesz na drogę e‑Mobilności.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zalety Corsy Electric
Poznaj wszystkie zalety Corsy Electric. 
Dowiedz się więcej
Opel FlexCare
Wybierz pakiet ochronny dla swojej Corsy Electric. 
Dowiedz się więcej
Akcesoria
Wybierz oryginalne akcesoria do Corsy Electric. 
Dowiedz się więcej

Nasze zobowiązania

Właścicielom modeli elektrycznych i hybrydowych marki Opel zapewniamy poczucie dodatkowego spokoju poprzez 10 zobowiązań marki. Całodobowa pomoc drogowa, dożywotnia aktualizacja oprogramowania czy gwarancja na akumulatory to tylko wybrane obietnice.

Nasze 10 zobowiązań obejmuje najważniejsze aspekty bezpiecznego użytkowania samochodu

1. Gwarancja zachowania min. 70% pierwotnej pojemności akumulatorów przez 8 lat lub 160 000 km przebiegu.2. Opel Assistance

Dbamy o Twój spokój 24 godziny na dobę przez 8 lat lub 160 000 km przebiegu.*

 

3. Centrum obsługi klienta

Nasi eksperci od modeli z napędem elektrycznym lub hybrydowym odpowiedzą na Twoje pytania.4. Opel FlexCare

Praktyczne pakiety przeglądów, części oraz dedykowanych usług serwisowych.5. Ładowanie

Oferujemy różne typy kabli oraz domowych stacji ładowania typu Wallbox.6. Rozwiązania mobilne

Zapewniamy pakiet rozwiązań wspierających e-mobilność.7. Dożywotnia aktualizacja oprogramowania

Najnowsze rozwiązania to nieprzerwana przyjemność prowadzenia.8. Ładowanie akumulatorów do 80%

Podczas każdego przeglądu.9. Zapytanie i rezerwacja online**

Umówienie spotkania i zapytanie o wycenę online.10. Czysty samochód po każdej wizycie serwisowej**

* Wymieniony okres i przebieg obowiązywania Opel Assistance dotyczy jedynie przypadków awarii baterii trakcyjnej.

** W zależności od dostępności usługi. 

*Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie części ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekroczy określonego limitu. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii: kliknij tutaj. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.