SKIP TO CONTENT
Vans

Zelekryfikuj swój biznes już od 149 180 zł netto*

W pełni elektryczne samochody dostawcze dostępne od ręki

Nowa gama samochodów dostawczych Opla, konwersje i nie tylko

 

Logistyka, transport, dystrybucja? Zrób to! Z nową gamą pojazdów użytkowych Opla. Niezależnie od tego, czy preferujesz przyszłościowy napęd całkowicie elektryczny, czy wysoce wydajny silnik spalinowy, znajdziesz idealne dopasowanie do swoich potrzeb zawodowych. Nasza oferta obejmuje samochody dostawcze, podwójne kabiny, podwozia z kabiną, konwersje fabryczne, a także specjalistyczne pojazdy od certyfikowanych dostawców. 


Elektryczny Opel – napędzanie biznesu jutra

Nowy Combo Cargo Electric

New Combo Cargo Electric zapewni Twojej firmie możliwość pokonania dystansu do 343 km1 na jednym ładowaniu dzięki nowoczesnemu akumulatorowi, który jest w stanie uzyskać aż 80% pojemności w nieco ponad 30 minut. Doświadcz komfortu prowadzenia miejskiego samochodu oferującego cichy napęd oraz natychmiastowy moment obrotowy, osiągając prędkość do 135 km/h i poczuj, co naprawdę oznacza przyjemność jazdy w mieście i na autostradzie.
 

1 W zależności od wybranych wariantów i opcji

2 Zużycie energii w modelu New Combo Cargo Electric (cykl mieszany) 19,6 kwh/100km; emisja CO2 (cykl mieszany) 0 g/km, zasięg (cykl

mieszany) do 330 km (w zależności od wyposażenia opcjonalnego).***

 
Dowiedz się więcej
Nowy Vivaro Electric

Wkrocz w przyszłość z najbardziej ekonomicznym i wszechstronnym furgonem w branży – bezemisyjnym i w pełni elektrycznym. Poznaj nowego Vivaro Electric, dostępnego w czterech różnych wersjach nadwozia, dwóch długościach pojazdu i dwóch pojemnościach baterii zapewniających zasięg do 350 km1. Dzięki wyjątkowej wszechstronności i wiodącej w swojej klasie maksymalnej ładowności wynoszącej 1225 kg2 ten furgon jest idealnym środkiem transportu dla niemal każdej firmy, nawet jeśli Twoją firmą jest Twoja rodzina.

 

1 Zużycie energii (w cyklu mieszanym) 23.6 - 24.7 kWh/100 km; emisja CO2 0 g/km; zasięg (w cyklu mieszanym) do 350 km (w zależności od wyposażenia opcjonalnego).

2 W modelach o zwiększonej ładowności, maksymalna ładowność uwzględnia masę kierowcy.

 
Dowiedz się więcej
Nowy Movano Electric 

Dzięki przestronnej, przeprojektowanej kabinie, wydajnemu, w pełni elektrycznemu układowi napędowemu i niezawodnej baterii nowy Movano Electric wprowadza bezemisyjnych przewoźników na wyższy poziom. Szczytowa moc silnika wynosząca 200 kW (272 KM) i zasięg do 424 km(1) zapewniają imponujące możliwości przewozu ładunków przy niższych kosztach eksploatacji oraz zerowych kosztach paliwa i emisji spalin. Odkryj zalety szerokiej gamy nowego Movano Electric – i przywitaj zwiększoną ekonomiczność i doskonałe wyniki!

 

1 Zużycie energii (w cyklu mieszanym) 34,4 - 42,0  kWh/100 km; emisja CO2 0 g/km; zasięg (w cyklu mieszanym) do 424 km (w zależności od wyposażenia opcjonalnego).

 
Dowiedz się więcej
Nowy Movano Electric 

Dzięki przestronnej, przeprojektowanej kabinie, wydajnemu, w pełni elektrycznemu układowi napędowemu i niezawodnej baterii nowy Movano Electric wprowadza bezemisyjnych przewoźników na wyższy poziom. Szczytowa moc silnika wynosząca 200 kW (272 KM) i zasięg do 430 km(1) zapewniają imponujące możliwości przewozu ładunków przy niższych kosztach eksploatacji oraz zerowych kosztach paliwa i emisji spalin. Odkryj zalety szerokiej gamy nowego Movano Electric – i przywitaj zwiększoną ekonomiczność i doskonałe wyniki!

 

1 Zużycie energii (w cyklu mieszanym) 34,4 - 42,0  kWh/100 km; emisja CO2 0 g/km; zasięg (w cyklu mieszanym) do 320 km (w zależności od wyposażenia opcjonalnego).

 
Dowiedz się więcej
Rocks-e Cargo
Otrzymaj więcej za mniej: Rocks-e Cargo to solidne rozwiązanie dla dostaw ostatniej mili, prężnych małych firm lub każdej organizacji pragnącej znacznej wszechstronności, minimalnych kosztów i mniejszego wpływu na środowisko. Dowiedz się więcej o tym kompaktowym, zwinnym samochodzie wielozadaniowym i jego niezawodnych możliwościach. 

Poznaj nasze pojazdy użytkowe z oszczędnymi silnikami

Nowy Combo

Nowy furgon Opel Combo łączy w sobie oszczędne silniki najnowszej generacji i bardzo wszechstronne opcje składowania, aby wspierać codzienne czynności. Przy swojej kompaktowej sylwetce Combo jest naprawdę przestronny, z maksymalną długością przestrzeni ładunkowej wynoszącą 3,4 m(1) i przestrzenią ładunkową do 4,4 m³(1). Poznaj swojego nowego firmowego przewoźnika wyposażonego w inteligentne funkcje i duże możliwości.

 

Zużycie paliwa (w cyklu mieszanym) 5,27 – 6,36  l/100 km; emisja CO2 140-154  g/km; (w zależności od wyposażenia opcjonalnego).

 

1 W zależności od wybranych wariantów i opcji

 
Poznaj Combo Cargo
Nowy Vivaro

Nowy Vivaro sprosta każdemu wyzwaniu! Wyposażony w regulowane fotele i zaawansowaną technologicznie łączność, obszerną przestrzeń ładunkową i dużą ładowność przyczynia się do zwiększenia produktywności. Jest dostępny w różnych wersjach rozmiarowych i opcjach wnętrza, w tym FlexCargo® i z ładownością do 1384 kg(1,2). Poznaj paliwooszczędnego i wszechstronnego przewoźnika wyposażonego w inteligentne funkcje wspomagania i bezpieczeństwa, które odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom biznesowym.
 

Zużycie paliwa (w cyklu mieszanym) 6.6 – 9.7 l/100 km; emisja CO2 od 172 g/km; (w zależności od wyposażenia opcjonalnego). 
 

1 W zależności od wybranych wariantów i opcji

2 Maksymalna ładowność uwzględnia masę kierowcy 

 
Dowiedz się więcej
Nowy Movano

Nowe Movano jest gotowe sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu. Charakteryzuje się odświeżoną, profesjonalną stylistyką, ulepszonymi funkcjami wspomagającymi kierowcę i większą ładownością. A dzięki konkurencyjnej wydajności wyniesionej na wyższy poziom dzięki w pełni zgodnemu z normą Euro 6e, solidnemu 2,2-litrowemu silnikowi wysokoprężnemu turbo o niskim współczynniku tarcia, teraz bardziej niż kiedykolwiek nowy Opel Movano jest idealnym niemieckim narzędziem do pracy.

 

Zużycie paliwa (w cyklu mieszanym) 7.5 - 13.0 l/100 km; emisja CO2 198 g/km; (w zależności od wyposażenia opcjonalnego). 

 
Dowiedz się więce

Zabudowy, wyposażenie, usługi i więcej 

Zabudowy
Oferty dostosowane do potrzeb Twojej firmy: Oferujemy pojazdy użytkowe i rozwiązania flotowe w doskonałej cenie, dostosowane do potrzeb Twojej firmy, z szeroką gamą adaptacji fabrycznych i adaptacji realizowanych przez firmy zewnętrzne.  
Dowiedz się więcej
Oferty finansowe
Niezależnie od tego, czy chcesz leasingować lub sfinansować swój nowy samochód użytkowy – czy nawet zarządzać całą flotą – Opel oferuje rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i świetne oferty finansowe. 
Dowiedz się więcej
Serwis
Każdy Opel oferuje szeroki zakres usług, aby maksymalnie ułatwić korzystanie z samochodu. Uzyskaj informacje na temat gwarancji, pomocy technicznej, serwisowania, a także instrukcji obsługi pojazdów użytkowych marki Opel.  
Dowiedz się więcej
Akcesoria
Opel oferuje szeroką gamę akcesoriów, które pozwolą jeszcze lepiej dostosować pojazd użytkowy do potrzeb biznesowych. Zdobądź oryginalne akcesoria Opel do swojego samochodu dostawczego!  
Dowiedz się więcej