SKIP TO CONTENT
Usługi

ODKRYJ NASZE USŁUGI

Szereg rozwiązań stworzonych dla Ciebie

NASZE USŁUGI

Usługi Opla wspierają Cię na każdym etapie życia Twojego samochodu.

Finansowanie
Sfinansuj swojego Opla, korzystając z szerokiej gamy produktów finansowych dostępnych w Stellantis Financial Services. Znajdź plan odpowiadający Twoim potrzebom, niezależnie od tego, czy szukasz leasingu, wynajmu czy kredytu. 
Odkryj
Ubezpieczenia
Ubezpieczenie Stellantis oferuje ochronę zaprojektowaną przez profesjonalistów z branży motoryzacyjnej dla Twojego nowego lub używanego samochodu.

 
Odkryj
Rozszerzona gwarancja i pakiety serwisowe
Zapoznaj się z naszymi pakietami rozszerzonej gwarancji i serwisu, aby znaleźć najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Subskrybuj, aby uzyskać całkowity spokój ducha. 
Odkryj
Ładowanie
Proste, bezproblemowe, inteligentne: dzięki prostym i niedrogim rozwiązaniom do ładowania w domu łatwo naładujesz akumulator w swoim samochodzie.
 
  
Odkryj
Usługi łączności
Poruszaj się po drogach z łatwością dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych usług łączności. Bezpieczne, zabawne i przydatne, zabiorą Cię w niezapomniane miejsca.
 
  
Odkryj
Akcesoria
Opel oferuje szeroką gamę akcesoriów stworzonych przez inżynierów, którzy zaprojektowali Twój samochód. Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów, aby dostosować swojego Opla do swoich potrzeb. 
Odkryj
Serwisowanie
Wysokiej klasy obsługa serwisowa bez wysiłku: doświadcz doskonałości w naszych serwisach dzięki bliskości i wiedzy naszych wykwalifikowanych doradców serwisowych i techników specjalnie przeszkolonych, aby dbać o Ciebie i Twój samochód. 
Odkryj
Mobility
Meet your mobility needs with innovative offers. Build your fleet of vehicles with complete flexibility and a diverse range of cars available, ranging from one minute to 24 months. 
Odkryj