SKIP TO CONTENT
Najważniejsze cechy

Combo Electric

Od 980 zł netto/mies.
Rocznik 2024 z  5-letnią ochrona gwarancyjną składająca się z 2-letniej gwarancji i 3-letniej dodatkowej umowy serwisowej.

Nowe Combo Electric to samochód niezwykle wszechstronny. W jego przestronnym wnętrzu komfortowo podróżuje nawet 7 osób. Praktyczne rozwiązania i innowacyjne systemy dbają o bezpieczną jazdę. W pełni elektryczny, bezemisyjny napęd zapewnia zasięg do 280 km1 na jednym ładowaniu. Nie musisz się ograniczać. Podróżuj do woli.

   

1 Zużycie energii dla Combo Electric Life: 22,5-19,8 kwh/100 km, emisja co2 0 g/km, zasięg do 280 km, w cyklu mieszanym, w zależności od wersji. wartości te zostały określone zgodnie z rozporządzeniami we nr 715/2007, nr 1153/2017 oraz nr 1151/2017, na podstawie pomiarów w cyklu wltp.

Stwórz własną wersję
Skonfiguruj
Poznaj dostępne modele
Samochody od ręki
Zyskaj najlepszą cenę
Zapytaj o ofertę

Zobacz, co Combo ma do zaoferowania

Wszystko, co najlepsze

Korzystaj z życia

Zespół nowoczesnych akumulatorów Combo Electric zapewnia nawet 280 km1 zasięgu, a dodatkowe kilometry zyskujesz dzięki systemowi odzyskiwania energii z hamowania. Im lepiej poznasz zalety i zasady korzystania z e-mobilności, tym łatwiej dostosujesz prędkość, styl jazdy i temperaturę wnętrza, aby maksymalnie wykorzystywać możliwości napędu pojazdu.

 

1 Zużycie energii dla Combo Electric/Cargo: 22,5-19,8 kWh/100 km, emisja CO2 0 g/km, zasięg do 258-280 km, w cyklu mieszanym, w zależności od wersji. 

 
Dowiedz się jak zwiększyć zasięg
Ładowanie do 80% w 30 minut
Nowoczesna technologia umożliwia doładowanie zespołu akumulatorów w zaledwie  30 minut1 do 80% pojemności. Różne opcje i dostępne standardy ładowania akumulatorów pozwolą Ci bezstresowo poruszać się po mieście i na dłuższych dystansach. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj. 
Dowiedz się więcej
Napęd elektryczny może się opłacać
Warto przejść na napęd elektryczny, nie tylko ze względu na niższe koszty eksploatacji. Dodatkowym argumentem mogą okazać się planowane rządowe dotacje do zakupu pojazdów elektrycznych oraz preferencyjne warunki poruszania się w aglomeracjach miejskich. 
Learn more about governmental subsidies Learn more about financial support on your wall box Dowiedz się więcej o kosztach eksploatacji

Sprawdź dzienny zasięg swojego Combo Electric

Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.

Wersje

Edition Plus

Od 192 350 ‬ zł

Wybrane elementy wyposażenia standardowego:

  • System Radio z łączami BluetoothR, USB
  • System wykrywania zmęczenia kierowcy
  • Automatyczne sterowanie światłami z czujnikiem oświetlenia
  • Rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości
  • Układ ostrzegania przed kolizją
  • Układ utrzymania na pasie ruchu
  • Tempomat
  • Fotel kierowcy z regulacją w 6 kierunkach

Zalety

Nowoczesny zespół akumulatorów

Moc napędu elektrycznego Combo Electric pochodzi z zespołu akumulatorów litowo-jonowych o pojemności energetycznej 50 kWh. Oferuje on nawet 280 km1 zasięgu i stały moment obrotowy. Zaawansowany system kontroli temperatury, ogniwa o wysokiej gęstości energetycznej oraz dopracowane podwozie przekładają się na duży zasięg, wydłużony czas eksploatacji oraz niski środek ciężkości, wpływający na płynne, stabilne prowadzenie pojazdu. 

 

1 Zużycie energii dla Combo Electric Life: 22,5-19,8 kWh/100 km, emisja CO2 0 g/km, zasięg do 258-280 km, w cyklu mieszanym, w zależności od wersji. 

 
Tryby jazdy
Combo Electric dostosowuje się do Twojego stylu prowadzenia i aktualnej podróży. Wystarczy skorzystać z selektora trybu jazdy. W Combo Electric Life masz aż trzy do wyboru: (1) POWER - najbardziej dynamiczne wrażenia z jazdy, rekomendowany też podczas jazdy z dużym obciążeniem; (2) NORMAL - zrównoważony kompromis pomiędzy dostępną mocą a oszczędnością energii; (3) EKO - maksymalny zasięg i oszczędność energii. 
Monitorowanie danych pojazdu
Specjalne czujniki i systemy pokładowe online zbierają dane, przekładając je na istotne dla kierowcy informacje o podróży, w tym przewidywany zasięg, warunki na drodze czy koszty energii. A wszystko po to, aby jak najefektywniej użytkować Combo Electric.  

Usługi Opla dla pojazdów elektrycznych

Gama praktycznych usług, dzięki którym płynnie wjedziesz na drogę e‑mobilności. Bo e‑Mobilność jest prosta.

Oferta

Combo Electric Life

Teraz z dofinansowaniem w ramach programu „Mój elektryk” NFOŚiGW

ZYSKAJ DO 27 000 ZŁ

FlexCare-e

Opel FlexCare dla pojazdów elektrycznych

FlexCare to kompleksowy program dodatkowej ochrony kierowcy i samochodu. Wygodne pakiety obejmują pomoc drogową Opel Assistance, Ochronę Pogwarancyjną, Obsługę Okresową i Elementy Eksploatacyjne. Teraz dostępny jest również pakiet usług dla pojazdów z napędem elektrycznym.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zyskaj dodatkowe informacje i skonfiguruj model dla siebie

Poznaj atuty
Cechy i zalety
Stwórz własną wersję
Skonfiguruj
Sprawdź gabaryty
Dane techniczne
Dopasuj wersję
Zabudowy