SKIP TO CONTENT
Suv-y Opla
SUV-y Opla
Rocznik 2024 z  5-letnią ochrona gwarancyjną składająca się z 2-letniej gwarancji i 3-letniej dodatkowej umowy serwisowej. 
OPEL MOKKA 

Od 699 netto/ mies. lub 90 300 zł*

 

 

Odważ się na śmiały krok i wyznaczaj trendy z Oplem Mokką! Jego niebanalne wzornictwo, fascynujące wnętrze i najnowocześniejsze jednostki napędowe zapewnią Ci niezapomnianą mieszankę zaskakujących wrażeń.

 

Szczegóły oferty

Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 114 500 zł, okres leasingu 36 miesiące i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 699 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opel. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.
OPEL CROSSLAND
Od 450 zł netto/ mies. lub 71 300 zł*
 
 
Odkryj imponującą wszechstronność, przedni panel Opel Vizor oraz niezwykle praktyczne wnętrze gwarantujące niezrównany komfort. Przyciągaj spojrzenia, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.
 
 

Szczegóły oferty

Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 91 300 zł, okres leasingu 36 miesiące i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa brutto 10 000 zł, miesięczna rata leasingowa netto: 450 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opel. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. 
OPEL GRANDLAND
Od 650 zł netto/ mies. lub 112 500 zł*
 
 
Przekonaj się, że jego śmiały design, mistrzowskie osiągi i innowacyjne technologie to perfekcyjny wybór dla Ciebie i Twoich bliskich!
 
 
 

Szczegóły oferty

Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 152 500 zł, okres leasingu 36 miesiące i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 650 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opel. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Zapytaj o ofertę

1. Wybierz swój model
2. Wybierz Dealera
         
       
3. Podaj swoje dane
4. Wyślij

Proszę sprawdzić wyróżnione pola i spróbować ponownie.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało wysłane do wybranego Dealera, który niebawem się z Tobą skontaktuje.

Twój wybrany Dealer:
Tel.:
www: