SKIP TO CONTENT
Informacje ogólne

Napędzaj swój biznes od 1 400 zł netto/mies. *

Nowy Vivaro

Od 151 782 zł netto
lub 1 400 zł netto/mies.

Wykonuj swoją pracę z efektywnością godną profesjonalisty, jakim jesteś! Wygodne siedzenia z szerokim zakresem regulacj i innowacyjne technologie zapewnią Ci niezrównany komfort, a obszerna przestrzeń ładunkowa zwiększy Twoją produktywność. Nowy Opel Vivaro to uniwersalny i wszechstronny furgon, który stanowi idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu.


m
Maksymalna długość ładunku1
6.6 m3
Maksymalna objętość ładunku1
1,400 kg
Maksymalna ładowność1,2
1 Ostateczny wynik zależy od wybranych wariantów i opcji

2 Maksymalne obciążenie uwzględnia masę kierowcy
Twoje niezastąpione narzędzie pracy

Nowy Opel Vivaro sprosta każdemu wyzwaniu! Wybierz spośród różnych rozmiarów i opcji wyposażenia wnętrza (łącznie z systemem FlexCargo®), aby jak najlepiej dopasować samochód do potrzeb Twojego biznesu.

Napęd elektryczny do przyszłość

Odkryj nowe Vivaro Electric. Osiągi bez kompromisów. Czy jesteś gotowy na zmianę?

Wszechstronność
Odkryj idealne rozwiązanie dla siebie i Twojej firmy
Skonfiguruj vana do swoich zawodowych potrzeb - Nowy Opel Vivaro dostępny jest w różnych wariantach wyposażonych w innowacyjne funkcje, które pomogą spełnić wszystkie oczekiwania Twoich klientów. Postaw na większą elastyczność i jeszcze lepsze wyniki w pracy!
Ładunek
Elastyczność przede wszystkim
Dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak system FlexCargo®, podwójne drzwi przesuwne czy bezdotykowy dostęp, nowy Opel Vivaro zapewnia niezrównaną elastyczność w przewożeniu ładunku pomimo swoich kompaktowych rozmiarów. Wszystko po to, by Twoja praca stała się prostsza i jeszcze bardziej efektywna!
Łączność
Podróżuj bez żadnych niespodzianek
Nowy Opel Vivaro pozwoli Ci zwiększyć efektywność w trakcie każdej podróży. Jego nowoczesne silniki połączone z zaawansowanym systemem nawigacji i usługami OpelConnect to gwarancja lepszego poczucia bezpieczeństwa dla Ciebie i dla Twoich pracowników.
Mobilne biuro 
Pracuj z dowolnego miejsca 
Koniec z trzymaniem laptopa na kolanach i przeszkadzającą kierownicą. Zamień swoje nowe Vivaro w prawdziwe biuro na kółkach i przenieś swój biznes w przyszłość.
Bezpieczeństwo i wsparcie kierowcy
Bezpieczeństwo jest najważniejsze
Zadbaj o ochronę swojego zespołu, samochodu i ładunku. Korzystaj z zaawansowanych funkcji nowego Opla Vivaro, które minimalizują ryzyko wypadków, ułatwiają prowadzenie pojazdu i sprawiają, że Twój biznes jest nie tylko bardziej efektywny, ale także bezpieczniejszy.
Efektywna jazda
Przyśpiesz rozwój swojego biznesu
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego nowego modelu, dzięki jego wydajnym i mocnym silnikom oraz różnorodnym skrzyniom biegów. Bez względu na to, czy podwozisz klienta za róg, pokonujesz długą trasę, czy zmagasz się z dużym ładunkiem, Twój nowy Opel Vivaro poradzi sobie z każdym wyzwaniem w sposób wzorowy.
Akcesoria Opel+ i inne dodatki
Optymalizuj swoje doświadczenia
Oferujemy pełną gamę akcesoriów, w tym bagażniki dachowe i haki holownicze, które umożliwią Ci dostosowanie nowego Vivaro do Twoich prywatnych i biznesowych potrzeb.
Wyjątkowo oferta leasingowa

Od 1 400 zł netto / mies.

z ubezpieczeniem za 1 zł


* Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 151 782 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 10000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto 1 110 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opel. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.