SKIP TO CONTENT
Informacje ogólne

Napędzaj swój biznes od 999 zł netto/mies. *

Nowy Combo Cargo

Od 95 700 netto
lub 999 zł netto/mies. 

Wytrzymały, niezwykle praktyczny i wszechstronny Opel Combo Cargo z łatwością przewozi zarówno ludzi, jak i ładunki. Poznaj idealnego partnera dla Twojego biznesu.


3.4 m
Maksymalna długość ładunku(1)
4.4 m3
Maksymalna objętość ładunku(1)
1000 kg
Maksymalna ładowność(2)
(1)  w zależności od wybranej wersji i opcji
(2)  Maksymalna ładowność uwzględnia ciężar kierowcy; Combo w wersji o standardowej długości


Innowacyjnie wszechstronny

Nowy Opel Combo Cargo to unikalne połączenie inteligentnego designu, kompaktowych wymiarów, przestrzennego wnętrza i innowacyjnych technologii. To wszystko tworzy warunki do bardziej komfortowej i efektywnej pracy, co przekłada się na lepszą organizację i zwiększenie dochodów Twojego biznesu.

Przyszłość jest elektryczna

Czysta energia i niezrównane osiągi. Odkryj nowy, elektryczny Opel Combo Cargo Electric - innowacyjny model gwarantujący doskonałą wydajność bez żadnych kompromisów! Gotowy na zupełnie nowe doświadczenia za kierownicą? 

Stylistyka nadwozia i wnętrza
Charakter i komfort
Charakterystyczny styl nadwozia i wnętrza nowego Combo Cargo zapewnią Ci niezrównany komfort, ergonomię i przestrzeń. Odkryj innowacyjne funkcje modelu, którego modułowość i szereg praktycznych rozwiązań pomogą Ci stawić czoła codziennym wyzwaniom w pracy.
Wszechstronność
Twoje wielozadaniowe narzędzie pracy
Skonfiguruj nowego Combo Cargo. Dwie różne długości i style nadwozia modelu oraz inteligentne rozwiązania zapewniające wszechstronność wnętrza czynią z niego idealne niemieckie narzędzie do codziennej pracy. Pamiętaj, że im większa uniwersalność, tym lepsze wyniki dla Twojego biznesu.
Ładunek
Do przewożenia różnych ładunków

Twój zaufany partner do zadań specjalnych. Nowy Opel Combo Cargo oferuje wyjątkowe wymiary, które uzupełniają innowacyjne rozwiązania, w tym przegroda Flex Cargo. Mimo swojego kompaktowego nadwozia, model oferuje niezwykle przestronne wnętrze, wynikające z imponującej maksymalnej długości ładunku wynoszącej aż 3,440 mm2.1,2

 

1 Wymiary mogą się zmieniać w zależności od konfiguracji pojazdu. 

2 Maksymalna długość ładunku wynosi 3,090 mm w wersji standardowej Combo, a 3,440 mm Combo XL z wydłużonym nadwoziem ze złożonym siedzeniem pasażera z przodu i otwartą przegrodą.

Łączność
Podróżuj bez żadnych niespodzianek
Nowy Opel Combo Cargo pozwoli Ci zwiększyć efektywność w trakcie każdej podróży. Nowoczesne silniki połączone z zaawansowanym systemem nawigacji i usługami OpelConnect to gwarancja lepszego poczucia bezpieczeństwa dla Ciebie i dla Twoich pracowników.
Bezpieczeństwo i wsparcie kierowcy
Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Nowy Opel Combo Cargo może być wyposażony  w najlepsze w swojej klasie reflektory przednie IntelliLux® Matrix LED1, które gwarantują maksymalną widoczność i automatycznie dostosowują się do zmieniających się na trasie warunków, nie oślepiając nadjeżdżających z naprzeciwka kierowców. Złożone z 14 segmentów reflektory LED zapewniają zwiększone poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji! Zadbaj o ochronę swojego zespołu, samochodu i ładunku, korzystając z nowoczesnych funkcji, które minimalizują ryzyko wypadków, ułatwiają prowadzenie pojazdu i pozwalają Ci się skupić na tym, co dla Ciebie najważniejsze - Twoim biznesie! 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

Efektywna jazda
Przyśpiesz rozwój swojego biznesu
Wykorzystaj w pełni potencjał modelu, dzięki jego wydajnemu i cichemu silnikowi oraz różnym trybom jazdy. Bez względu na to, czy przewozisz klienta, pokonujesz długą trasę, czy zmagasz się z dużym ładunkiem, Twój nowy Combo Cargo sprosta każdemu wyzwaniu. 
Akcesoria Opel+ i inne dodatki
Optymalizuj swoje doświadczenia
Oferujemy pełną gamę akcesoriów, w tym bagażniki dachowe i zaczepy holownicze, które umożliwią Ci dostosowanie nowego Combo Cargo do Twoich prywatnych i biznesowych potrzeb.
Wyjątkowo oferta leasingowa

Od 999 zł netto / mies. 

z ubezpieczeniem za 1 zł

 


* Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 117 700 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 10000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto 999 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opel. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.