SKIP TO CONTENT
Cechy i zalety

Oczekuj więcej

Od Corsy Electric

Stylistyka

Szyk i styl
Corsa Electric wizualizuje filozofię niemieckiego wzornictwa i inżynierii. Dynamiczny przód, przyciągająca wzrok linia boczna i charakterystyczny tył tworzą niekonwencjonalną całość o doskonałej prezencji.  
Luksusowa aura
Wnętrze oczaruje Cię od pierwszego spojrzenia. Precyzja wykończenia detali, najwyższej jakości materiały i eleganckie elementy dekoracyjne tworzą wnętrze wysokiej klasy. Siedząc w niebanalnym kokpicie zaprojektowanym z myślą o kierowcy zechcesz, aby podróż trwała jak najdłużej.  
Koła

Unikalne wzory 16- lub 17-calowych obręczy kół ze stopów lekkich1 dopełniają stylistykę nadwozia. Jeśli zależy Ci na szczególnym akcencie, wybierz opcjonalne czarno-srebrne felgi 17-calowe. Nie tylko fantastycznie kontrastują z nadwoziem, ale są też lekkie i zoptymalizowane aerodynamicznie dla lepszej efektywności. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
Dach

Lubisz zabawę kolorami? Wybierz dach w eleganckiej czerni lub subtelnej bieli1 kontrastujący z resztą nadwozia. Decydując się na panoramiczne okno dachowe1 wpuścisz do wnętrza swojej Corsy Electric jeszcze więcej naturalnego światła. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 

Innowacje

Reflektory matrycowe

Zobacz więcej i daj się dostrzec. Najnowocześniejsze reflektory matrycowe LED Intelli-Lux®1 umożliwiają swobodne korzystanie ze świateł drogowych bez oślepiania innych uczestników ruchu.

 

1 Dostępność uzależniona jest od wersji wyposażenia.

 
Adaptacyjny tempomat
Adaptacyjny tempomat (ACC)1 wspiera kierowcę w płynnym prowadzeniu, automatycznie przyspieszając lub hamując, aby zachować zaprogramowaną, bezpieczną odległość od auta poprzedzającego. 
1 Wyposażenie dodatkowe. Tempomat działa przy prędkościach od 30 do 180 km/h. Systemy wspomagające kierowcę nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.
Asystenci pasa ruchu
Kolejny krok w stronę jeszcze bardziej komfortowej, bezpieczniejszej jazdy. Układ utrzymania na pasie ruchu (LKA) monitoruje linie zajmowanego przez pojazd pasa ruchu i delikatnym ruchem kierownicy1 koryguje tor jej jazdy. Układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW)2 ostrzega o niesyganlizowanym kierunkowskazem opuszczaniu pasa ruchu. Obydwa systemy wspomagają kierowcę w uniknięciu kolizji z powody nieuwagi czy zmęczenia. 

1 Kierowca ma obowiązek trzymać ręce cały czas na kierownicy.

2 Systemy wspomagające kierowcę nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.

Cyfrowy panel wskaźników
Korzystaj swobodnie z wszystkich funkcji intuicyjnego systemu multimedialnego. Na opcjonalnym cyfrowym panelu wskaźników kierowcy odczytasz - w zasięgu wzroku - niezbędne podczas jazdy dane: prędkość, wskazania nawigacji i nie tylko. 
Kamera cofania 180°

Manewrowanie na zatłoczonych, miejskich ulicach i w ciasnych przestrzeniach jest teraz o wiele prostsze. Panoramiczna kamera cofania1 o szerokokątnym obiektywie widzi przeszkody znajdujące się z tyłu i zbliżające się z boku Twojej Corsy. Zanim się obejrzysz, zostaniesz ekspertem od manewrów parkingowych. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
Układ wspomagania parkowania
Od dziś parkowanie może być prostsze. Zaawansowany układ wspomagania parkowania (APA)1 wykrywa odpowiednie miejsce i przejmuje kontrolę nad kierownicą, a Ty operujesz pedałem hamulca i przyspieszenia. Czy parkowanie może być przyjemne? To pytanie retoryczne. 
1 Wyposażenie dodatkowe. Systemy wspomagające kierowcę nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.

Komfort

Podgrzewane fotele i kierownica

Odrobina luksusu w Twojej Corsie Electric. Zasiądź wygodnie w podgrzewanym fotelu kierowcy1 lub pasażera, dotknij ciepłej kierownicy1 a nie zechcesz już opuścić tego przyjemnego wnętrza.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
Skórzane fotele

Podróżuj komfortowo w fotelach przednich z wielokierunkową regulacją, pokrytych elegancką, skórzaną tapicerką1. Fotel pasażera z przodu jest wyposażony w zaczepy Isofix umożliwiające zamontowanie fotelika dziecięcego. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe. 

 
Przegroda bagażowa
Torby z zakupami, walizki, niezbędne gadżety - zmieszczą się w bagażniku o pojemności 267 litrów. Masz więcej bagażu niż zwykle? Wystarczy złożyć oparcie tylnej kanapy, aby powiększyć przestrzeń bagażową. A zatem… czas zaplanować wyjazd. 

Łączność

Nawigacja

Kolejny ciekawy cel podróży na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dotknąć ekran. Wybierz idealny dla siebie system multimedialny z nawigacją: Multimedia Navi Pro1 z 10-calowym ekranem dotykowym lub Multimedia Navi1 z ekranem 7-calowym. Nie ograniczaj się. Przygoda czeka. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
Systemy multimedialne
Płynna łączność i intuicyjna obsługa. Systemy multimedialnez ekranem dotykowym, obsługujące m.in. funkcje Apple CarPlay™2 i Android Auto™2, komendy głosowe czy streaming plików dźwiękowych przez Bluetooth®3, gwarantują poczucie wolności, swobodę w kontaktach i rozrywkę na odpowiednim poziomie. 

1 Dostępność opisywanych elementów zależy od wersji wyposażenia.

2 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Kompatybilność i zakres funkcji mogą różnić się w zależności od typu urządzenia oraz wersji systemu operacyjnego. Apple CarPlay i Apple Siri są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Android jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google.

3 Bluetooth jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Bluetooth SIG Inc. 

Bezprzewodowa ładowarka

Wygodnie doładujesz baterię smartfona bez użycia kabli dzięki bezprzewodowej ładowarce1. Po prostu połóż telefon w małym schowku w konsoli środkowej. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.  Ładowarka współpracuje wyłącznie z urządzeniami obsługującymi standard PMA lub Qi. Indukcyjne ładowanie baterii smartfona może wymagać dodatkowego akcesorium na telefon. Sprawdź kompatybilność swojego telefonu u producenta urządzenia.

 
OpelConnect
OpelConnect1 to gama usług wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiających kierowcy łączność ze światem. Nowoczesne technologie i powiązane z nimi usługi wprowadzają nowy poziom bezpieczeństwa i wsparcia podczas podróży, również samochodem o napędzie elektrycznym. 
  • Ochrona. Poczuj się bezpiecznie mając pod ręką takie usługi jak połączenie alarmowe, wezwanie pomocy drogowej czy informacje o statusie pojazdu.
  • Komfort. Korzystaj z funkcji zdalnych: sterowania zamkami drzwi, uruchomienia klaksonu i świateł awaryjnych, funkcji Open and Start za pomocą inteligentnego urządzenia (cyfrowy kluczyk) lub z e-funkcji zdalnych dla pojazdów elektrycznych: zarządzania i sprawdzenia poziomu naładowania akumulatora czy zdalnego ustawienia wybranych funkcji.
  • Wsparcie. Podróżuj komfortowo do celu korzystając z nawigacji online i funkcji zarządzania przejazdami.

 

1 Zakres usług może różnić się w zależności od rynku i modelu. Korzystanie z usług może wiązać się z opłatą abonamentową oraz wymagać dostępu do sieci

komórkowej.

Radość jazdy

Sportowy dryg
Corsa-e jest dynamiczna: przyspiesza do 100 km/h w 8,1 sekundy i niemal natychmiast wytwarza wysoki moment obrotowy. Efekt? Nieskrępowana radość z jazdy. 
Cicha a mocna
Corsa-e z cichym silnikiem elektrycznym porusza się niemal bezdźwięcznie, nie emituje spalin ani uciążliwego hałasu. Komfortowe prowadzenie i pozytywny wkład w ochronę środowiska. 
Zintegrowany akumulator
Akumulatory zintegrowane z podwoziem zamontowane są pod przednimi  i tylnymi siedzeniami, aby nie ograniczać przestrzeni bagażowej. Takie umiejscowienie oznacza też obniżenie środka ciężkości, co przekłada się na jeszcze lepsze właściwości jezdne. 
Opel+ akcesoria
Stworzone na miarę

Oryginalne Akcesoria Opel pozwolą Ci w pełni dostosować Corsę Electric do swoich potrzeb.

 

Dostępne akcesoria mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach.

Wall Box - 7,4 kw
Dowiedz się więcej
Przewód do stacji ładowania - 11 kw
Dowiedz się więcej
Pojemnik dachowy
Dowiedz się więcej
Uchwyt rowerowy
Dowiedz się więcej
Osłona przeciwsłoneczna
Dowiedz się więcej
Wieszak Opel Flexconnect®
Dowiedz się więcej
Mata podłogi bagażnika
Dowiedz się więcej
Dywaniki welurowe
Dowiedz się więcej

Co dalej?

Stwórz własną wersję
Skonfiguruj
Poznaj dostępne modele
Samochody od ręki
Zyskaj najlepszą cenę
Cenniki