SKIP TO CONTENT
Najważniejsze informacje

Menedżer floty

Zalety oferty flotowej Opla

Obsługa Klientów Kluczowych
Mamy zespół, który dba o bezpieczeństwo i wygodę korzystania z usług Opla. Pomagamy dodatkowo ograniczyć koszty zarządzania flotą. Skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem ds. Obsługi Klientów Kluczowych, zgodnie z lokalizacją Twojej firmy.
Wybierz swojego Opla
Samochody małe, rodzinne, kombi, SUV-y, auta sportowe, modele z napędem elektrycznym i hybrydowym - i cała gama pojazdów typowo użytkowych z opcją lokalnych konwersji specjalnych.
Samochody dostawcze
Gama dostawczych modeli Opla obejmuje setki wersji: furgony, podwozia i platformy do zabudowy, z kabiną standardową i załogową, wersje pasażerskie, skrzyniowe, wywrotki, kontenery oraz specjalistyczne zabudowy lokalne. Mamy wielki wybór.
Niskie całkowite koszty użytkowania
W dużych flotach jednym z kluczowych argumentów kosztowych są niskie zużycie paliwa i emisja spalin. Samochody Opla wyposażone są w nowoczesne, wydajne silniki o obniżonej pojemności, bez uszczerbku dla mocy i dynamiki, o zredukowanym spalaniu i emisji spalin. Modele z napędem elektrycznym lub hybrydowym generują jeszcze niższe koszty eksploatacyjne ze względu na brak silnika spalinowego i ograniczoną liczbę ruchomych komponentów.
Specjalne warunki Service4Fleet
Prowadzimy kompleksowy program obsługi serwisowej klientów flotowych Service4Fleet za pośrednictwem rozległej sieci Autoryzowanych Serwisów marki Opel. Wszyscy klienci programu objęci są jednolitymi i transparentnymi zasadami działania oraz specjalną, bardzo konkurencyjną, spójną polityką cenową i rabatową.
Usługi Opla wszędzie i szybko dostępne
Duża europejska sieć serwisów ze stałym magazynem części zamiennych to zaoszczędzony również Twój czas i pieniądze.