Opel assistance

OPEL ASSISTANCE.

Nigdy nie pozostaniesz bez środka transportu.

Opel Assistance zapewnia bezpłatną pomoc w przypadku nagłej awarii Twojego Opla w okresie pierwszego roku eksploatacji licząc od dnia pierwszej rejestracji lub wydania samochodu przez dealera marki Opel, w zależności które zdarzenie nastąpiło wcześniej.

  • Pierwszy rok eksploatacji samochodu
  • Całodobowa pomoc na terenie Europy
     


Zakres usług
Pakiet świadczeń obejmuje między innymi: udzielenie pomocy na drodze, holowanie auta do Autoryzowanego Serwisu Opel, wynajem innego samochodu, zorganizowanie zakwaterowania w hotelu lub zapewnienie możliwości kontynuowania podróży pociągiem lub samolotem.

 

Zasięg geograficzny
Całodobowa usługa bezpłatnej pomocy świadczona jest w ponad 40 krajach Europy.
Decydując się na Wydłużoną Gwarancję Opel FlexCare można przedłużyć okres obowiązywania Opel Assistance na kolejne lata eksploatacji Twojego Opla.

 

Centrum Opel Assistance
W celu uzyskania odpowiedniej obsługi w razie wystąpienia awarii, w pierwszej kolejności należy skontaktować się z Centrum Opel Assistance.

KONTAKT

0 800 70 77 50

(bezpłatny)

 

+48 61 831 99 36

(płatny)

 
AWARIA POMOC
Samochód uległ awarii w odległości co najmniej 80 km od miejsca zamieszkania, a naprawa zajmie więcej niż 24 godziny.
Zakwaterowanie dla wszystkich podróżujących w hotelu 3-gwiazdkowym, maksymalnie do 4 nocy. Usługa ta nie jest dostępna w przypadku wybrania opcji „wynajem samochodu", „przejazd koleją" lub „przelot samolotem".
Samochód uległ awarii na terenie kraju europejskiego objętego usługą Opel Assitance.

Naprawa w miejscu postoju, a jeżeli konieczne:

  • holowanie do najbliższej autoryzowanej stacji obsługi Opla.
Naprawa w stacji obsługi, do której zostało odholowane auto, zajmie więcej niż 2 godziny.

Wynajem samochodu zastępczego na okres do 4 dni, lub:

  • przejazd koleją (zwrot kosztów biletu do równowartości kwoty 613 euro na osobę),

 

lub:

  • przelot samolotem w klasie ekonomicznej, jeżeli czas podróży koleją przekracza 6 godzin (zwrot kosztów biletu do równowartości kwoty 613 euro na osobę).
 Opel Assistance nie jest gwarancją w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Jest to program zapewniający dodatkową opiekę w okresie gwarancji sprzedawcy  lub po jej wygaśnięciu, w zależności od wybranej opcji. Szczegóły programu i inne warianty okresu ochrony dostępne są u Dealerów marki Opel.