SKIP TO CONTENT
Charakterystyka

Nowy Opel Corsa Electric

Od 975 zł netto/mies
Energy consumption XX,X-XX,X kWh/100 km, CO2-Emission X g/km, Efficiency class X

Odzyskaj radość prowadzenia!

Odkryj już teraz.

 

Nowy Opel Corsa Electric to idealne połączenie najlepszego wzornictwa i zaawansowanych technologii wspierających prowadzenie oraz elektrycznego napędu przyszłości, które gwarantują wrażenia z jazdy, wywołujące uśmiech na twojej twarzy każdego dnia!


Do 402 km1
Zasięg
30 minut
Ładowanie prądem stałym do 80%
156 KM
Maksymalna moc


Śmiały i wyrazisty pod każdym kątem


Zobacz pojazd w swoim ulubionym kolorze

 


Zajrzyj do środka

Dowiedz się jako pierwszy, kiedy nowy Opel Corsa Electric pojawi się w sprzedaży.

Zasięg. Jak daleko mogę pojechać?

Odważna i wyrazista sylwetka
Wyróżnij się z tłumu!
Dynamiczny, progresywny, młody duchem - nowy Opel Corsa Electric gwarantuje, że zawsze dotrzesz na miejsce w świetnym stylu!
Jazda na napędzie elektrycznym
Czysta przyjemność z jazdy!
Bezemisyjny napęd nowego Opla Corsa Electric zapewnia świetny zasięg, wygodne i szybkie ładowanie oraz natychmiastowy moment obrotowy, które gwarantują radość prowadzenia i ekscytujące wrażenia z jazdy - za każdym razem i w każdych warunkach! 
Zaawansowana technologia
Niewielki rozmiar, ogrom technologii!
Nowy Opel Corsa Electric jest pełen najnowszych rozwiązań technologicznych - od najlepszego oświetlenia w swojej klasie po zaawansowane funkcje wspomagania jazdy - które sprawiają, że każda podróż staje się bezpieczniejsza, prostsza i jeszcze przyjemniejsza!
Wyjątkowy komfort
Funkcjonalności wewnątrz auta! 
Fotele z funkcją masażu, bezkluczykowe otwieranie auta i panoramiczny szklany dach - czego chcieć więcej? Czytaj dalej i dowiedz się więcej na temat funkcji, zwiększających wygodę w nowym Oplu Corsa Electric. 
Zaawansowana łączność
Zawsze w kontakcie!
Nowy Opel Corsa Electric powstał z myślą o przyszłości i dzięki zaawansowanym funkcjom łączności pozwala Ci harmonijnie spajać rzeczywistość cyfrową ze światem realnym.
Akcesoria
Czerp ze swojego samochodu jeszcze więcej!
Zobacz jak poprawiliśmy walory stylistyczne ładowarek i stacji ładujących typu wall bax i odkrywaj szeroką gamę akcesoriów Opel, stworzonych z myślą o komforcie jazdy i użytkowania samochodu.

Który model pasuje do Ciebie?

 

Dowiedz się więcej

 

 

Stacje ładowania Wall box

Poznaj wszystkie szczegóły na temat stacji ładujących Wallbox i domowych rozwiązań do ładowania, dostępne w naszym zbiorze materiałów poświęconych elektromobilności.

Ładowanie i zasięg

W naszych materiałach poświęconych elektromobilności znajdziesz jeszcze więcej informacji na temat ładowania i zasięgu. Sprawdź już dziś!
 

Finansowanie i dopłaty

W większości krajów osoby kupujące pojazdy elektryczne mogą liczyć na atrakcyjne dopłaty. U nas znajdziesz wszystkie ważne informacje na ten temat.

Czysta elektryczna przyjemność
Skonfiguruj swoją Corsę Electric latem 2023 r.

1 Zasięg od 398 do 406 km (zależnie od poziomu wyposażenia)