SKIP TO CONTENT
Samochody dla biznesu

Nowa gama samochodów dostawczych

z ubezpieczeniem za 1 zł

Do wyboru zarówno wersje spalinowe, jak i elektryczne. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz samochód, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej codziennej pracy.
Samochody dostępne od ręki w leasing 105%.
Combo Cargo
Synonim wszechstronności i praktyczności. Jego kompaktowe wymiary skrywają niezwykle pojemną przestrzeń ładunkową o maksymalnej pojemności 4,4m3 dla wersji XL o wydłużonym nadowoziu i z przegrodą FlexCargo, która dodatkowo pozwoli Ci na transport wyjątkowo długich przedmiotów. Jego inteligentny design, najnowszej generacji silniki czy zaawansowane funkcje to tylko niektóre z zalet, które przełożą się na lepszą organizację i zwiększenie dochodów Twojego biznesu. 
Vivaro
Jeden z najbardziej wszechstronnych furgonów na rynku, który łączy w sobie ponadczasową stylistykę z funkcjonalnością. Z pojemnością ładunkową do 6,6 m3, długością przestrzeni ładunkowej do 4 m, wysokością wybranych wersji do 1,9 m oraz ładownością do 1400 kg stanowi idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Co więcej, model oferuje do 18 systemów bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy, które każdego dnia zwiększają poczucie bezpieczeństwa na trasie. Dostępny w wersji brygadowej. 
Movano
Produkowany w Polsce Opel Movano to doskonały wybór dla tych, którzy na co dzień stawiają czoła trudnym wyzwaniom. Do jego znaków rozpoznawczych należy ładowność do 1500 kg, pojemność przestrzeni ładunkowej do 17 m3, nowe systemy bezpieczeństwa oraz niskie koszty utrzymania. Niezrównany komfort zapewnią Ci funkcjonalne rozwiązania we wnętrzu kabiny oraz 4 długości i 3 wysokości nadwozia pozwalające na efektywne przewożenie ładunku. Sprawdź również zupełnie nową wersję elektryczną z baterią 110 kWh oraz zasięgiem do 424 km. 

Zapytanie o ofertę

1. Wybierz swój model
2. Wybierz Dealera
         
       
3. Podaj swoje dane
4. Wyślij

Proszę sprawdzić wyróżnione pola i spróbować ponownie.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało wysłane do wybranego Dealera, który niebawem się z Tobą skontaktuje.

Twój wybrany Dealer:
Tel.:
www:

Szczegóły oferty

*Oferta leasingowa oferowana przez Stellantis Financial Services dotyczy modeli Opla i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opla. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.