SKIP TO CONTENT
Samochody dla biznesu

Samochody dostawcze Opla 

 

Napędzają Twój biznes

Leasing 101%

Do wyboru zarówno wersje spalinowe, jak i elektryczne. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz samochód, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej codziennej pracy.
Samochody dostępne od ręki w leasingu 101%*.
Combo Cargo
Synonim wszechstronności i praktyczności. Jego kompaktowe wymiary skrywają niezwykle pojemną przestrzeń ładunkową o maksymalnej ładowności 4,4 m3 (dla wersji XL o wydłużonym nadwoziu), a opcjonalna przegroda FlexCargo dodatkowo pozwoli Ci na transport wyjątkowo długich przedmiotów. 
Vivaro
Jeden z najbardziej wszechstronnych furgonów na rynku. Ponadczasowa stylistyka, wydajność, komfort i elastyczność ładunkowa do 6,6 m3. Dostępny w wersji załogowej. Ładowność do 1 400 kg 
Movano
Najlepszy do trudnych zadań. Ładowność do 1 500 kg, pojemność ładunkowa do 17 m3. Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy. Silniki zapewniające maksymalną wydajność i obniżone koszty eksploatacji. 

Zapytanie o ofertę

1. Wybierz swój model
2. Wybierz Dealera
         
       
3. Podaj swoje dane
4. Wyślij

Proszę sprawdzić wyróżnione pola i spróbować ponownie.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało wysłane do wybranego Dealera, który niebawem się z Tobą skontaktuje.

Twój wybrany Dealer:
Tel.:
www:

Szczegóły oferty

*Oferta leasingowa oferowana przez Stellantis Financial Services dotyczy modeli Opla i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opla. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.