SKIP TO CONTENT
Flexcare

Opel FlexCare

ZAPEWNIJ SOBIE SPOKÓJ

 

Pakiety przedłużonej ochrony i usług serwisowych dopasowane do Twojego sposobu eksploatacji.

OCHRONA
Zabezpiecz swój biznes przed nieprzewidywanymi zdarzeniami. 

PRZEWIDYWALNOŚĆ

Rozłóż koszty na stałe płatności miesięczne, bez niespodzianek. 

ELASTYCZNOŚĆ

Dobierz umowę FlexCare odpowiadającą potrzebom Twojego biznesu.

JAKOŚĆ

Tylko oryginalne części oraz unikatowe doświadczenie Autoryzowanych Serwisów.

PRZEDŁUŻONA OCHRONA, PEWNIEJSZA EKSPLOATACJA I PODRÓŻE

„Nie martwię się już nieprzewidzianymi kosztami”

 

PRZEDŁUŻONA OCHRONA

 

Przedłużona ochrona (i) Dodaktowa ochrona dla samochodu po upływie standardowej gwarancji fabrycznej obejmująca wady produkcyjne wynikające z awarii na podzespołach mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. Czas trwania i przebieg został określony w wybranym planie Opel FlexCare. Możliwość dokupienia usługi, nie później niż w ciągu 2 lat od pierwszej rejestracji pojazdu.   + Opel Assistance (i) W przypadku awarii mechanicznej, elektrycznej, elektronicznej lub przebicia opon zapewniamy całodobową pomoc drogową lub holowanie pojazdu bez limitu kilometrów na terenie całej Europy. 

PRZEGLĄDY SERWISOWE BEZ ZASKOCZENIA I NIESPODZIANEK

„W moim biznesie liczy się możliwość rozłożenia kosztów na cykliczne płatności”

 

PRZEGLĄDY PLUS

 

Przeglądy okresowe (i) Pakiet okresowych czynności serwisowych obejmujących robociznę i wymianę części zgodnie z warunkami opisanymi przez producenta / w Książce Serwisowej. Liczba usług została określona w wybranym planie Opel FlexCare (bez względu na przebieg i czas użytkowania samochodu). Możliwość dokupienia usługi, nie później niż w ciągu 5 lat od pierwszej rejestracji pojazdu.   + Opel Assistance (i) W przypadku awarii mechanicznej, elektrycznej, elektronicznej lub przebicia opon zapewniamy całodobową pomoc drogową lub holowanie pojazdu bez limitu kilometrów na terenie całej Europy.  

 

PAKIETY, KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

„W biznesie istotna jest sprawna i kompleksowa obsługa”

 

PEŁNA OBSŁUGA (i) Możliwość dokupienia usługi przed pierwszym wymaganym przeglądem okresowym, nie później niż w ciągu 12 miesięcy od pierwszej rejestracji pojazdu. Czas trwania i przebieg został określony w wybranym planie Opel FlexCare. 

Przedłużona ochrona (i) Dodaktowa ochrona dla samochodu po upływie standardowej gwarancji fabrycznej obejmująca wady produkcyjne wynikające z awarii na podzespołach mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych.   + przeglądy okresowe (i) Pakiet okresowych czynności serwisowych obejmujących robociznę i wymianę części zgodnie z warunkami opisanymi przez producenta / w Książce Serwisowej. Czas trwania i przebieg został określony w wybranym planie Opel FlexCare.   + Opel Assistance (i) W przypadku awarii mechanicznej, elektrycznej, elektronicznej lub przebicia opon zapewniamy całodobową pomoc drogową lub holowanie pojazdu bez limitu kilometrów na terenie całej Europy.  

 

PEŁNA OBSŁUGA PLUS (i) Możliwość dokupienia usługi przed pierwszym wymaganym przeglądem okresowym, nie później niż w ciągu 12 miesięcy od pierwszej rejestracji pojazdu. Czas trwania i przebieg został określony w wybranym planie Opel FlexCare. 

Pakiet Pełna Obsługa (i) Możliwość dokupienia usługi przed pierwszym wymaganym przeglądem okresowym, nie później niż w ciągu 12 miesięcy od pierwszej rejestracji pojazdu. Czas trwania i przebieg został określony w wybranym planie Opel FlexCare.   + części eksploatacyjne (i) Obejmuje wymianę części, które uległy normalnemu zużyciu eksploatacyjnemu, takich jak: hamulce, amortyzatory, bezpieczniki, wycieraczki, itp.   + samochód zastępczy (i) Podczas każdego przeglądu serwisowego zapewniamy pojazd zastępczy na jedną dobę.  

POSZERZ PAKIET O DODATKOWE USŁUGI

“Wiem, na czym mi zależy, dlatego chcę dostosować pakiet do własnych preferencji”

 

  • Opony (i) Usługa obejmuje naprawę przebitych opon lub ich wymianę (pojedyńczej sztuki lub kompletu) na letnie, zimowe lub całoroczne łącznie z demontażem, montażem i wyważeniem kół.  
  • Samochód zastępczy (i) W przypadku kradzieżu, pożaru lub nieszczęśliwego wypadku zapewniamy samochód zastępczy na czas znalezienia nowego pojazdu.  
  • Rozwiązania w zakresie mobilności (i) Pakiet użytyczych rozwiązań proponowanych w przypadku, gdy Twój samochód zostanie unieruchomiony w wyniku nieoczekiwanych zdarzeń  
  • Dezynfekcja (i) Ręczna dezynfekcja obejmująca skrupulatne wyczyszczenie Twojego samochodu (wewnątrz i z zewnątrz) łącznie z wymianą filtra kabinowego.  
  • Dodatkowe prace serwisowe (i) Specjalna uługa dla kierowców, których samochody podlegają intensywnemu uzytkowowaniu.  
  • Usługa Pick up & Delivery (i) Przed wymaganą naprawą lub serwisem odbierzemy Twój samochód ze wzkazanej przez Ciebie lokalizacji, a po wykonanej pracy dostarczymy go z powrotem na miejsce.  
  • AdBlue (i) Obejmuje zużycie adblue (płynów oczyszczających spaliny) w czasie obowiązywania umowy (w trakcie i między przeglądami). Usługa tylko dla pojazdów, które nie posiadają adblue w wybranym planie przeglądów serwisowych.  

CO OBEJMUJE

               
PRZEDŁUŻONA OCHRONA
PRZEGLĄDY PLUS
PEŁNA OBSŁUGA
PEŁNA OBSŁUGA PLUS
Przedłużona ochrona
X
X
X
Planowane przeglądy
X
X
X
Opel Assistance
X
X
X
X
Części eksploatacyjne 
X
Samochód zastępczy 
X
Możesz poszerzyć pakiet o dodatkowe usługi. 
 
 

Pobierz cennik

 

 

Dlaczego warto zainwestować w pakiet przedłużonej ochrony Opel FlexCare lub pakiet przeglądów dla swojego samochodu? 

 

Z naszymi pakietami wygodnie rozplanujesz koszty utrzymania swojego Opla, a zawarte w nich dodatkowe usługi zapewnią bezcenny spokój i komfort podróży.

Rekomendujemy wybór i zakup pakietu przy zamawianiu nowego samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twój samochód zostaje objęty ochroną od samego początku.

Możesz również wykupić pakiet w późniejszym terminie, ale nie później niż w ciągu 11 miesięcy od wydania samochodu.

Wybierając pakiet przedłużonej ochrony, korzystasz przez kolejne 3 lata z takiej samej ochrony samochodu jak w czasie obowiązywania gwarancji umownej producenta. 

Pakiet ten możesz wykupić w dowolnym momencie przed wygaśnięciem gwarancji umownej.