SKIP TO CONTENT
Koła i opony

Droga jest jak życie, nie zawsze prosta. Dobre koła to podstawa.

Dobre koła i opony to podstawa

Trzymaj się pewnie drogi!

Wybierz oryginalne koła i opony

Zadbaj o siebie oraz innych uczestników ruchu, stosując opony dostosowane do pory roku. To one, mając bezpośredni kontakt z podłożem, w dużym stopniu wpływają na Twoje bezpieczeństwo. Korzystając z dwóch kompletów kół – letnich i zimowych – wydłużasz też czas ich użytkowania. Ogumienie sezonowe, dostosowane do warunków atmosferycznych i drogowych, zużywa się zdecydowanie wolniej. Przyjdź do salonu marki Opel i sprawdź nasze atrakcyjne ceny na opony letnie i felgi.

Nadaj swojemu Oplowi indywidualnego charakteru z nowym zestawem obręczy aluminiowych. Szeroki wybór wzorów zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta.

 

 

Komplety kół zimowych

Niezawodne koła dostosowane do sezonowych warunków drogowych to jeden z najistotniejszych elementów bezpiecznej jazdy. Dbasz w ten sposób o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na kompletne koła zimowe.
Szczegółowych informacji na temat aktualnej oferty usług serwisowych, części zamiennych i akcesoriów znajdziesz u Doradcy Serwisowego marki Opel.