Zaawansowana łączność
Połączony system nawigacji
Dzięki funkcji wyświetlania informacji o ruchu w czasie rzeczywistym i ułatwionej nawigacji do najbliższej stacji ładowania, zaawansowany ekran dotykowy IntelliLink Pro sprawia, że droga przed twoim nowym Oplem Corsa Electric stoi otworem. 
 
Funkcja bezprzewodowej projekcji ekranu smartfona 
Bezpiecznie korzystaj ze swojego smartfona podczas jazdy nowym Oplem Corsa Electric przy pomocy funkcji bezprzewodowej projekcji ekranu dostępnej dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™ (Mirrorscreen).
 
Bezprzewodowa ładowarka
W nowym Oplu Corsa Electric wygodnie doładujesz kompatybilne urządzenia mobilne, korzystając z bezprzewodowej ładowarki sprytnie umieszczonej w konsoli środkowej.
 
OpelConnect i aplikacja MyOpel

Szereg inteligentnych usług wspiera bezpieczną jazdę i ułatwia łączność ze światem 

 

  • Bezpieczeństwo: Automatyczne połączenie alarmowe1, Automatyczne wezwanie pomocy drogowej1 i informacje o statusie pojazdu to funkcje, które pozwalają czuć się bezpiecznie w każdych okolicznościach.
  • e-Funkcje zdalne: Zdalne wstępne ogrzewanie lub schładzanie wnętrza pojazdu,  zarządzanie procesem ładowania i sprawdzanie poziomu naładowania akumulatorów.
  • Inteligentna jazda: System nawigacji w czasie rzeczywistym2 i funkcja planowania podróży pozwalają odprężyć się i cieszyć z jazdy.