Wyjątkowy komfort
Funkcja masażu w fotelu kierowcy
Niech każda podróż kończy się uczuciem pełnego relaksu. We wnętrzu nowego Opla Corsa Electric zainstalowano wygodne fotele  Alcantara®  z dodatkowym wsparciem odcinka lędźwiowego kierowcy i funkcją masażu oraz trójstopniowym systemem ogrzewania dla kierowcy i pasażera podróżującego z przodu. Dzięki temu każda podróż to prawdziwa przyjemność.
 
Szklany dach panoramiczny
Przez szklany dach panoramiczny do wnętrza nowego Opla Corsa Electric dociera mnóstwo naturalnego światła, a pasażerowie mogą bez ograniczeń cieszyć oczy widokiem panoramy miasta lub rozgwieżdżonego nieba. Każda podróż to okazja do podziwiania pięknych widoków.
 
System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu
System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu sprawia, że korzystanie z nowego Opla Corsa Electric jest wyjątkowo proste. Dzięki temu otworzysz, uruchomisz i zamkniesz auto bez konieczności posługiwania się kluczykiem. Bez problemu możesz korzystać z nowej Corsy Electric nawet wtedy, gdy masz zajęte ręce lub kluczyk utknął na samym dnie torby.
 
Przestrzeń na co dzień
Boczne schowki w drzwiach, które pomieszczą butelki o pojemności 1,5 l, przestronny bagażnik i wygodna kanapa tylna składana w stosunku 60/40: nowy Opel Corsa Electric oferuje szereg rozwiązań, które ułatwiają podróże - te bliskie i te całkiem dalekie.