Odważna i doskonała sylwetka
Odważna i doskonała sylwetka
Niskie zawieszenie, dynamiczne linie nadwozia, unikalny Opel Vizor® z przodu pojazdu, odważna kolorystyka i wersje wyposażenia - wszystkie te elementy sprawiają, że obok nowego Opla Corsa Electric nie sposób przejść obojętnie.
 
Niepowtarzalny Opel Vizor®
Nowy Opel Vizor® łączy najlepszą w swojej klasie technologię oświetlenia, wlot powietrza i logo marki Opel, tworząc jednolity moduł, który dodaje nowemu Oplowi Corsa Electric unikalnego, odważnego wyrazu. 
 
Czarny kontrastowy dach
Sześć intrygujących kolorów nadwozia do wyboru, w tym najnowszy odcień Grafik Grey i możliwość dopasowania dachu w kontrastowej czerni sprawiają, że nowy Opel Corsa Electric zachwyca unikalnym stylem.
 
Stylowe opływowe obręcze kół
Wśród obręczy kół w rozmiarze 16 i 17 cali każdy znajdzie coś dla siebie. Najbardziej charakterystyczne dla całej linii 17-calowe felgi aluminiowe podkreślają wyszukany styl auta i skutecznie zwiększają jego aerodynamikę.
 
Ergonomiczne wnętrze
Usiądź za kierownicą nowego Opla Corsa Electric i ciesz się uporządkowaną przestrzenią ze scyfryzowaną, ergonomiczną, a jednocześnie intuicyjną deską rozdzielczą stworzoną z myślą o komforcie kierowcy. Wnętrze auta zachwyca wysokiej jakości materiałami i elementami wykończenia, tworząc miejsce, w którym poczujesz prawdziwą radość z jazdy.
 
Niemiecka precyzja
Od charakterystycznego przetłoczenia na masce, po stylizowaną nazwę modelu na klapie bagażnika - każdy centymetr nowego Opla Corsa Electric został zaprojektowany i skonstruowany z dbałością o detale i z myślą o prawdziwej radości z jazdy!