SKIP TO CONTENT
Finansowanie

FINANSOWANIE

Odkryj szeroką gamę sposobów finansowania samochodu, które mamy do zaoferowania.Szeroki wybór produktów finansowych pozwalających w pełni cieszyć się Twoim Oplem.

Szukasz stałych comiesięcznych rat lub po prostu chcesz rozłożyć koszty zakupu samochodu? Aby sprostać Twoim wymaganiom, opracowaliśmy szereg sposobów finansowania.

 

Jeśli znalazłeś model, który wpadł Ci w oko, sprawdź wszystkie nasze rozwiązania i usługi, które pomogą Ci sfinansować swój przyszły samochód.

 

Finansowanie uzależnione jest od statusu i warunków.

Nasze Produkty FinansoweOdkryj szeroką gamę sposobów finansowania samochodu, które mamy do zaoferowania.
Abonamnet SimplyDrive

SimplyDrive to atrakcyjna oferta dla firm, przedsiębiorstw i osób prywatnych w której nie masz obowiązku zakupu samochodu na własność. Wysokość comiesięcznej raty ustalana jest z góry podczas tworzenia oferty. W czasie trwania umowy korzystasz z palety nowych aut oraz spersonalizowanych usług, bez angażowania gotówki oraz procesu odsprzedaży. SimplyDrive to oferta, która zostanie dopasowana do potrzeb, preferencji oraz możliwości Klienta.

 

Korzyści z SimplyDrive: 

- Okres finansowania od 24 do 60 miesięcy

- Wpłata własna: 0-30%

- Przebieg dostosowany do warunków eksploatacji: od 10 000 km do 200 000 km

- Spersonalizowane usługi

- Gwarancja jakości

- Ograniczenie kosztów

- Pełna kontrola nad wydatkami 

- Kompleksowa obsługa w serwisie

 
Button
Leasing od 101%

Oferta leasingu skierowana jest do Klientów, którzy zainteresowani są wykupem samochodu na koniec okresu finansowania. Jest to ciekawa propozycja dla firm lub przedsiębiorstw biorąc pod uwagę przewidywalne miesięczne raty. Co więcej istnieje również możliwość dlaszego korzystania z samochodu po zakonczeniu umowy.

 

Korzyści Leasingu 101%: 

- Okres leasingu od 24 do 60 miesięcy

- Pierwsza wpłata 1 PLN - 45%

- Stałe raty miesięczne

- Brak limitu kilometrów oraz poziomu zużycia samochodu

- Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa

 
Button
Produkty finansowe

Oferta Pożyczki 0% skierowana jest do osób, którym zależy na posiadaniu samochodu przez cały okres finansowania, jak również po jego zakończeniu. Poznaj atrakcyjną ofertę Pożyczki 0%, dzięki której nowy Opel może być w Twoim zasięgu.

 

Korzyści Pożyczki 0%:

- Oprocentowanie 0%

- Okres finansowania 36 miesięcy

- Wpłata własna 60%

- Minimum formalności - możliwość uproszczonej procedury

- Szybka reakcja - wniosek o pożyczkę rozpatrywany w ciągu 1 godziny od momentu -przekazania wszystkich niezbędnych informacji

- Dbałość o bezpieczeństwo - gwarantujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczenia komunikacyjnego oraz inne produkty ubezpieczeniowe

 
Button