SKIP TO CONTENT
Akcesoria

AKCESORIA

Spersonalizuj swój samochód, korzystając z szerokiej oferty oryginalnych akcesoriów.

Nasze usługi

Opel oferuje szeroką gamę oryginalnych akcesoriów zaprojektowanych specjalnie, aby uczynić Twój samochód jeszcze bardziej spersonalizowanym do Twoich potrzeb. Nasze oryginalne akcesoria powstają we współpracy z inżynierami, którzy zaprojektowali i wyprodukowali Twój samochód, więc zawsze masz pewność, że otrzymujesz najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i trwałości. Wybór oryginalnych akcesoriów Opla oznacza:

• Jakość i bezpieczeństwo: zaprojektowane zgodnie z najsurowszymi wymogami i normami technicznymi oraz testowane w najcięższych warunkach

• Styl: doskonale zintegrowany ze stylem Twojego samochodu

• Idealne dopasowanie i łatwość obsługi

 

Spraw, by Twój samochód pasował do Ciebie idealnie, dzięki oryginalnym akcesoriom Opla.

Nasze najpopularniejsze akcesoria

Komfort
Aby uczynić Twój czas na pokładzie jeszcze przyjemniejszym, opracowaliśmy gamę akcesoriów, które poprawią Twoje wrażenia z jazdy i komfort pasażerów. Odkryj naszą ofertę uchwytów, dyfuzorów zapachów, osłon przeciwsłonecznych, pomocy przy parkowaniu i nie tylko. 
Kup teraz
Ochrona
Niezależnie od tego, czy Twój samochód jest nowy, czy jesteś właścicielem swojego Opla od kilku lat, nie ma nic lepszego niż nasza szeroka oferta akcesoriów ochronnych: dywaniki podłogowe, pokrowce na fotele, chlapacze i wiele więcej. 
Kup teraz
Koła
Odkryj naszą szeroką gamę felg i aksesoriów opracowanych specjalnie przez inżynierów, którzy zaprojektowali Twojego Opla. Idealnie zintegrowane z pojazdem, spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa i obsługi. 
Kup teraz
Akcesoria do samochodów elektrycznych
Dzięki nam ładowanie elektrycznego lub hybrydowego Opla typu plug-in jest łatwe, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży. W naszej ofercie znajdziesz kable do ładowania, adaptery i ładowarki ścienne, które zapewnią Ci elastyczne rozwiązanie do ładowania, którego potrzebujesz, gdziekolwiek jesteś.
  
Kup teraz
Systemy transportu
Jeśli jedziesz na wakacje lub uprawiasz sport, prawdopodobnie będziesz potrzebować więcej miejsca na przewożenie całego sprzętu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę haków holowniczych oraz akcesoriów do przewożenia rowerów, nart i innego sprzętu sportowego. Nasze oryginalne akcesoria zostały zaprojektowane i opracowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego Opla. 
Kup teraz
Stylistyka
Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, oferujemy szeroką gamę produktów do personalizacji wnętrza i nadwozia Twojego Opla: obudowy lusterek, dekoracje wnętrza, gałki zmiany biegów, zestawy karoserii…
  
Kup teraz