SKIP TO CONTENT
OpelConnect

Wprowadzenie do OpelConnect

Gama inteligentnych usług OpelConnect zaoferuje nowy stopień bezpieczeństwa i wsparcia – zawsze i wszędzie. Odkryj pakiety Connect ONE i Connect PLUS, które będą stanowić dla ciebie codzienną pomoc.


Twoje korzyści

Spokój umysłu: Pakiet Connect ONE1

Połączenie alarmowe1,3
W przypadku aktywacji poduszki powietrznej lub napinaczy pasów bezpieczeństwa, Twój samochód automatycznie przesyła swoją lokalizację do służb ratowniczych i łączy Cię z nimi - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz również wysłać sygnał SOS ręcznie, jeśli Ty lub ktoś inny wymaga pomocy lekarskiej. 


Wezwanie pomocy drogowej
Kłopot z pojazdem? Naciśnij przycisk, aby połączyć się z centrum obsługi. Twoja lokalizacja zostanie przesłana do oddziału pomocy drogowej, który błyskawicznie udzieli pomocy.

Informacje o statusie pojazdu za pośrednictwem aplikacji myOpel (stan pojazdu, dane pojazdu1,3,4)
Najważniejsze systemy Twojego samochodu są monitorowane i jeśli coś wymaga uwagi, dealer Opla skontaktuje się z Tobą. Kontroluj przebieg pojazdu i zapas paliwa3,4 oraz umawiaj się na wizyty z dealerem Opla.

 

Gry1
Czekając w zaparkowanym pojeździe odkryj na nowo kultowe gry swojego dzieciństwa, takie jak Memory, Battleship czy 2048.

Komfort: Pakiet Connect PLUS

- e-Remote Control2,5,9
Sprawdzaj status ładowania i stan baterii swojego samochodu elektrycznego przy pomocy aplikacji myOpel. Odpowiednio przygotuj temperaturę w swoim samochodzie zanim wsiądziesz lub zaplanuj czas wyjazdu, a samochód samodzielnie wyreguluje temperaturę w pojeździe do czasu odjazdu.

 - Live Navigation Plus, Connected Navigation Plus2,5,7
Funkcja rozszerzonej nawigacji z informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, alertami o niebezpieczeństwie na drodze6, wyszukiwaniem punktów POI, informacjami o parkingach, stacjach paliw i ładowania oraz prognozą pogody. Możesz odbierać aktualizacje map przez złącze USB lub zdalnie "over-the-air"8 i używać funkcji rozpoznawania mowy8 zapewniając sobie spokojną jazdę bez odwracania uwagi od drogi. Zaplanuj swoją podróż używając aplikacji myOpel i prześlij lokalizację docelową do samochodu. W przypadku samochodów elektrycznych trasa zostanie obliczona z wykorzystaniem niezbędnych przystanków na ładowanie2

- Remote Control2,5
Chcesz znaleźć swój samochód na dużym parkingu lub otworzyć go dla rodziny zanim sam pojawisz się w pobliżu? Otwieraj i zamykaj drzwi, używaj klaksonu i świateł zdalnie za pośrednictwem aplikacji myOpel.

Prowadź inteligentnie: Więcej usług łączności

- Funkcje Apple CarPlay i Android AutoTM

Połącz swój smartfon i steruj kompatybilnymi aplikacjami za pomocą ekranu dotykowego: jednym dotknięciem otwierasz wiadomości, mapy czy odtwarzacz muzyki. 

 

- Zarządzanie przejazdami3,4, przez aplikację myOpel: 

Nie pamiętasz, gdzie został zaparkowany samochód? Ostatnia pozycja pojazdu jest zapamiętywana, dzięki czemu zawsze trafisz do swojego pojazdu, a także miejsca docelowego.

Co zawiera się w pakietach usług łączności?

Porównaj je i wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom:

Connect ONE: Połączenie alarmowe, wezwanie pomocy drogowej, informacje o pojeździe, gry

 

Connect PLUS: e-Remote Control, Remote Control, Live Navigation/Connected Navigation Plus, w tym funkcja planowania podróży

 

Dodatkowe usługi łączności: Apple CarPlay, Android Auto oraz zarządzanie przejazdami

 

Jak aktywować OpelConnect

Czy Twój nowy samochód jest kompatybilny z usługami OpelConnect? Jeśli tak, to zaloguj się do sklepu OpelConnect.

Najpierw załóż konto

Aktywuj dostępne usługi OpelConnect

Wybierz swój model

Aby porozmawiać osobiście, skontaktuj się z lokalnym dealerem Opla

Złóż prośbę o udostępnienie usług

1 Zawiera się w pakiecie Connect ONE i jest zarezerwowane dla nowych pojazdów zamawianych od 3 lipca 2023 r. oraz dostępne na 10 lat. Cena Connect ONE jest zawarta w cenie pojazdu.

 

2 Zawiera się w pakiecie Connect PLUS i jest zarezerwowane dla nowych pojazdów zamawianych od 3 lipca 2023 r. Connect PLUS będzie wymagać określonej subskrypcji i jest dostępny bez dodatkowych kosztów na czas 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. Po tym okresie próbnym pakiet Connect PLUS będzie dostępny odpłatnie.

 

3 Usługa jest dostępna od momentu wydania pojazdu.

 

4 Dane są przesyłane do aplikacji myOpel przez Bluetooth.  

 

5 Usługa wymaga rejestracji w sieci i musi zostać aktywowana przed użyciem za pośrednictwem sklepu OpelConnect lub aplikacji myOpel.

 

6 Usługa niedostępna w Niemczech i Szwajcarii.

 

7 Usługa dostępna tylko ze zintegrowanym systemem nawigacji.

 

8 Funkcje dostępne z Connected Navigation Plus. 

 

9 Usługa dostępna tylko dla pojazdów elektrycznych.