SKIP TO CONTENT
Opel Zafira Life

Zafira Life, nowoczesny minivan spełniający potrzeby wieloosobowej rodziny i wyposażony w funkcjonalne rozwiązania, to doskonały wybór dla tych, którzy czują zew przygody

Salon na kołach

Stwórz własną wersję
Skonfiguruj
Poznaj dostępne modele
Samochody od ręki
Zyskaj najlepszą cenę
Cenniki
Najważniejsze elementy
Wszechstronność, komfort, wymiary

Wszechstronność najwyższej klasy.

Konfiguracja foteli.
Wszechstronność i komfort to jedne z najważniejszych zalet Zafiry Life. Fotele w 2. i 3. rzędzie przesuwają się do przodu i do tyłu , zwiększając ilość miejsca na nogi. Składane oparcia oraz możliwość szybkiego i prostego wymontowania zwiększa przestrzeń bagażową. Opcjonalne pojedyncze fotele w 2. rzędzie można obrócić tak, aby pasażerowie siedzący z tyłu mogli podróżować przodem do siebie.

Kompromis? Niepotrzebny.

Nawet 9 miejsc.
Zafira Life zachwyca możliwościami konfiguracji wnętrza w służbie codzienności. Wybierając Zafirę Life w wersji 9-osobowej masz pewność, że znajdzie się w niej miejsce dla każdego, bez względu na to czy planujesz spotkanie służbowe w drodze czy wypad z przyjaciółmi za miasto. 

Swobodny dostęp.

Drzwi przesuwane.
Opcjonalne elektrycznie sterowane drzwi przesuwane po obu stronach nadwozia ułatwiają swobodny dostęp do wnętrza pasażerom drugiego i trzeciego rzędu siedzeń. Drzwi otwierają się automatycznie dzięki czujnikom wykrywającym ruch stopy. Idealne rozwiązanie, kiedy masz zajęte ręce. 

Idealny wymiar.

Aż trzy do wyboru.
Wybierz Zafirę idealną dla siebie z trzech dostępnych wersji o różnych długościach nadwozia. Każda z nich udostępnia elastyczne, przestronne wnętrze w kompaktowym nadwoziu.

Spójrz w niebo.

Panoramiczne okno dachowe.

Duże okno dachowe1 wpuszcza do wnętrza Zafiry Life mnóstwo naturalnego światła. Wystarczy zasunąć roletę, aby cieszyć się aurą sprzyjającą relaksowi.

 

1 Wyposażenie standardowe lub dodatkowe, w zależności od wersji. 

Wersje

Offerta

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Poznaj kluczowe informacje