Opel Vivaro

Vivaro Furgon

OD 124 292 zł   brutto 101 050 zł   netto

Vivaro realizuje zadania skutecznie i wydajnie, jak na profesjonalistę przystało. Elastyczna konfiguracja foteli, płynna łączność, komfortowe i praktyczne rozwiązania, wysoka ładowność i obszerna przestrzeń ładunkowa to zalety dzięki którym Vivaro wspomaga produktywnie Twoją działalność. 

PRAKTYCZNY I KOMFORTOWY FURGON: NIEZAWODNY W MIEŚCIE I W TRASIE.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY.

Wszechstronność, komfort, wymiary.

DOPASUJ DO SWOICH POTRZEB. 

Wymiary.

Vivaro dostępny jest w 3 różnych długościach, pozwalających optymalnie dostosować przestrzeń ładunkową do specyfiki Twojego biznesu.

Vivaro o krótkiej długości nadwozia Compact1 mierzy 4,6 m długości i świetnie sprawdzi się w warunkach miejskich, a przy tym jest wystarczająco przestronny, by pomieścić 2 europalety. W wersjach Long i Extra Long bez problemu przewieziesz aż 3 europalety.

 

1 Krótkie nadwozie Compact dostępne jest dla Vivaro Furgon i Kombi.

PAKUJ Z GŁOWĄ.

Otwór FlexCargo.

Przegroda FlexCargo® w połączeniu z 2-osobowym siedzeniem pasażera mobilnego biura z przodu rozszerza możliwości transportowe Vivaro Furgon, umożliwiając powiększenie pojemności ładunkowej do 6,6 m3(1) oraz przewóz przedmiotów o długości nawet 4 m.

 

Standardowo w Vivaro z wydłużonym nadwoziem Extra Long udostępnia przestrzeń ładunkową o długości 2,86 m, a wykorzystując przegrodę FlexCargo®2 można ją powiększyć aż do 4 m.

 

1 Vivaro Furgon w wersji Extra Long z przegrodą FlexCargo® oferuje największą pojemność ładunkową: do 6,6 m3.

2 Wyposażenie dodatkowe.

OFERTA.

Od 1 339 zł netto/mies. FREE2MOVE LEASE

POZNAJ WERSJE VIVARO. 

KOLEJNY KROK.