Łączność
System nawigacji1
Inteligentny system nawigacji1 pozwoli Ci punktualnie i bezproblemowo dotrzeć do celu. Pakiet Connect Plus2 obejmuje nawigację TomTom z informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, parkingach i pogodzie. Zdalne aktualizacje map "over-the-air" gwarantują optymalne planowanie trasy, a komenda „Hey, Opel” aktywuje rozpoznawanie poleceń głosowych, zwiększając Twoje bezpieczeństwo na drodze. Co więcej, system nawigacji jest w pełni kompatybilny3 z bezprzewodowym Apple CarPlay™4 i Android Auto™4

Bezprzewodowe funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™ umożliwiają użytkownikom wygodny dostęp do przydatnych aplikacji i funkcji smartfona w trakcie każdej podróży:

Korzystaj ze swojego telefonu jak z nawigacji dzięki aplikacji Mapy

Słuchaj swoich ulubionych playlist na Spotify

Wysyłaj i odbieraj wiadomości przez WhatsApp i Skype

Co więcej, wszystkie wymienione funkcje możesz aktywować za pomocą komend głosowych, dzięki czemu skupisz się na bezpiecznym prowadzeniu samochodu.


 

1 Wyposażenie opcjonalne, za dodatkową opłatą 

2 Pakiet Connect Plus zawiera funkcje Connected Navigation oraz Remote Control, a dla pojazdów elektrycznych również e-Remote Control

3 Kompatybilność i niektóre funkcje mogą się różnić w zależności od typu urządzenia i wersji systemu operacyjnego 

4 Apple CarPlay™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanej w USA i innych państwach. Android Auto™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc. 

Usługi OpelConnect1

Odkryj zaawansowane systemy i powiązane z nimi usługi łączności oraz nowatorskie rozwiązania, które zwiększają poziom bezpieczeństwa i zapewniają ekscytujące doznania w trakcie każdej podróży.


Pakiet Connect ONE: Połączenie alarmowe, wezwanie pomocy drogowej, informacje o stanie pojazdu, gry. 
Pakiet Connect PLUS: e-Remote control, Remote control, Connected Navigation oraz Trip Planner.
Dodatkowe usługi łączności: Apple CarPlay, Android Auto, zarzadzanie przejazdami

Szczegóły znajdziesz na stronie inteligentnej usługi Opel Connect.

 
1  Dostępność usług może różnić się w zależności od kraju i modelu pojazdu. Korzystanie z usług może wymagać subskrypcji / dokonania płatności, w zależności od dostępności i zasięgu usług komórkowych.