Najważniejsze cechy
Ładowność

Imponujący, jak Twój biznes! Nowy Opel Vivaro bez problemu pomieści ładunki o wadze do 1400 kg(1), objętości do 6,6 m3(2) i długości do 4 m(2). Jego wszechstronna kabina z praktycznymi drzwiami przesuwnymi po boku i dwoma dużymi drzwiami z tyłu czyni go prawdziwym sprzymierzeńcem w zakresie transportu. 

  

1 W modelach o zwiększonej ładowności 

2 W zależności od wariantu modelu

 
Inteligentny biznes

W nowym Oplu Vivaro wszelkie niezbędne informacje są prezentowane na cyfrowym wyświetlaczu, umożliwiając Ci pełną kontrolę w trakcie każdej podróży. Dane są łatwo odczytywalne i aktualizowane na bieżąco dzięki 10-calowemu panelowi wskaźników1, co pozwala na bezstresową organizację Twojej pracy. Pamiętaj, że większa wydajność zawsze oznacza większy sukces.

 

1 Wyposażenie dodatkowe

 
W kierunku przyszłości.
Nowy Opel Vivaro posiada wszystkie cechy, które przyczynią się do sukcesu Twojej firmy. Mimo swoich sporych rozmiarów, model oferuje zwinne prowadzenie i doskonałą dynamikę jazdy, a połączenie silników o wysokich osiągach i niskim zużyciu paliwa zapewni Ci gładką nawigację zarówno w mieście, jak i poza nim. Co więcej, samochód został wyposażony w szereg inteligentnych rozwiązań wspomagających kierowcę, które dodatkowo zapewniają bezpieczeństwo załogi i ładunku niezależnie od okoliczności. Wspomniane rozwiązania obejmują m.in. system automatycznego hamowania awaryjnego, system utrzymania na pasie ruchu, system monitorowania martwego pola, kamerę cofania 180 stopni i opcjonalny system sterowania trakcją IntelliGrip.