Bezpieczeństwo i wspomaganie kierowcy
Kamera cofania 180° 

Parkuj i manewruj w wąskim uliczkach bez zbędnego stresu dzięki panoramicznej kamerze cofania 180°1, która generuje obraz otoczenia auta i wyświetla go na 10-calowym ekranie dotykowym1. Mniej nieprzyjemnych niespodzianek i większy komfort bezpieczeństwa to klucz do łatwiejszej pracy na co dzień.

 

1 Wyposażenie dodatkowe. 

 
System ostrzegania o niebezpieczeństwie zderzenia czołowego
Gdy masz zbyt dużo na głowie, każda forma wsparcia może okazać się bezcenna. System ostrzegania o niebezpieczeństwie zderzenia czołowego nieustannie analizuje sytuację na drodze przed Twoim samochodem i informuje o możliwości kolizji z pieszym lub innym pojazdem. W sytuacji, gdy jest to konieczne, system zareaguje automatycznie, zatrzymując auto bez ingerencji kierowcy. Dzięki temu każda podróż staje się bezpieczniejsza i jeszcze bardziej kontrolowana. 
System Dynamic Surround Rear View

Niezależnie od tego, czy parkujesz w ograniczonej przestrzeni, czy poruszasz się po zatłoczonych ulicach, system dynamicznego monitorowania tyłu pojazdu1 zwiększy Twoje poczucie bezpieczeństwa, a do tego znacząco wpłynie na komfort jazdy. Narzędzie wykorzystuje dwie kamery i wyświetla na cyfrowym ekranie w miejscu centralnego lusterka wstecznego widok z tylnej części samochodu, zapewniając każdemu kierowcy doskonałą widoczność i lepsze opanowanie sytuacji na drodze.

 

 1 Wyposażenie dodatkowe.