Wirtualny salon Opla

CZEKAMY NA CIEBIE ON-LINE!

W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników punktów dealerskich Opel zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami za pośrednictwem Wirtualnego Salonu Opla, pozwalającego dokonać większości czynności zakupu samochodu bez potrzeby wychodzenia z domu. Nasi doradcy są gotowi, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu dostępnych metod komunikacji zdalnej.

Liczymy na zrozumienie i zapewniamy, że staramy się, by kontakty z naszymi klientami odbywały się przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

GRANDLAND X JUŻ ZA 89 900 ZŁ.*

 

Sprawdź również listę samochodów dostępnych od ręki! Wyślij zapytanie o ofertę online i skorzystaj z rabatu do 15 000 zł.**

* Promocyjna cena dotyczy Grandlanda X 1.2 Turbo 130 KM Start/Stop z roku produkcji 2020.

** Maksymalna wartość rabatu dotyczy modeli z roku produkcji 2020. Liczba aut w promocji jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają Dealerzy marki Opel. 

CROSSLAND X JUŻ ZA 89 900 ZŁ.*

Sprawdź również listę samochodów dostępnych od ręki! Wyślij zapytanie o ofertę online i skorzystaj z rabatu do 15 000 zł.**

* Promocyjna cena dotyczy Grandlanda X 1.2 Turbo 130 KM Start/Stop z roku produkcji 2020.

** Maksymalna wartość rabatu dotyczy modeli z roku produkcji 2020. Liczba aut w promocji jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają Dealerzy marki Opel. 

SPRAWDŹ SAMOCHODY DOSTĘPNE W PROMOCYJNYCH CENACH OD RĘKI

Dla osób zainteresowanych szybkim zakupem auta przygotowaliśmy listę samochodów od ręki, do natychmiastowego odbioru. Wybierz z listy swój model i skontaktuj się ze sprzedawcą, aby go zarezerwować.

SKONTAKTUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO ZE SPRZEDAWCĄ OPLA