SKIP TO CONTENT
Promocja noworoczna

Nowa Astra - postanowienie,

którego warto dotrzymać.

Śmiały design i nowoczesne technologie

już od 995 zł netto/mies.

Nowa Astra
już od 995 zł netto/mies.

Poproś o ofertę i nie czekaj z realizacją noworocznych postanowień.

 

Śmiała i muskularna stylistyka, która wyróżni Cię na drodze, zaawansowane systemy bezpieczeństwa wspierające kierowcę, a także odświeżające, cyfrowe doświadczenie

w kokpicie, dzięki któremu jazda będzie czystą przyjemnością. Oto Twój Nowy Opel Astra – noworoczne postawnowienie, którego warto dotrzymać.

Zapytanie o ofertę

1. Wybierz swój model
2. Wybierz Dealera
         
       
3. Podaj swoje dane
4. Wyślij

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności. Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

Chcę otrzymywać informacje na temat produktów, usług i promocji od Stellantis Polska sp. z o.o., Aleja Krakowska 206, 02-219 Warszawa (Polska) oraz Opel Automobile GmbH, Bahnhofsplatz, 65423 Rüsselsheim am Main (Niemcy) za pośrednictwem:

Twoja zgoda ogólna na przetwarzanie danych osobowych będzie skuteczna jedynie po wybraniu jednego ze wskazanych kanałów komunikacji.

Mam prawo wycofać swoją zgodę w każdej chwili (aby uzyskać więcej informacji proszę kliknąć tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

Proszę sprawdzić wyróżnione pola i spróbować ponownie.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało wysłane do wybranego Dealera, który niebawem się z Tobą skontaktuje.

Twój wybrany Dealer:
Tel.:
www:
Szczegóły oferty
Rata leasingu zależna w szczególności od wpłaty własnej, okresu leasingu, zmiany stawki WIBOR 1M oraz wartości wykupu. Podana wysokość miesięcznej raty nie uwzględnia wartości VAT (łącznie z podatkiem VAT wynosi 1179,57 zł). Przyznanie finansowania uzależnione jest od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły finansowania u dealerów marki Opel. Propozycja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Podmiotem finansującym jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o.
Sprawdź noworoczne postanowienia dostępne od ręki.

Corsa

784 zł netto/mies.

Crossland
907 zł netto/mies.
Mokka
1033 zł netto/mies.
Grandland
1328 zł netto/mies.