Opel Drive Plan

Opel Drive Plan.

Najlżejsza forma finansowania.

W nowym programie OPEL DRIVE PLAN z niewielką opłatą wstępną możesz zmieniać osobowe i dostawcze Ople na nowe nawet co 2 lata. Na koniec umowy zwracasz auto Dealerowi, a podczas jej trwania nie martwisz się o nic, ponieważ zawiera ona pełny pakiet serwisowy. Niższa rata miesięczna to możliwość wyboru modelu wyższej klasy, a leasing operacyjny daje liczne korzyści finansowe. Masz Assistance 24h, możesz również mieć ubezpieczenie i opony zimowe w racie.

Nic tylko jeździć!

 

Twoje korzyści:

WSZYSTKO ZA MNIEJ: Niska rata i opłata wstępna

Płacisz mniej, bo tylko za rzeczywiste użytkowanie i serwisowanie pojazdu. Wysoka wartość odkupu gwarantuje niskie raty miesięczne w trakcie umowy. Niezawodny Opel wyróżnia się niską rynkową utratą wartości i wysokiej jakości obsługą serwisową. Dodatkowo, Opel Drive Plan to promocyjne oprocentowanie leasingu i niski wymagany wkład własny.

 

WEDLE UZNANIA: Opłata wstępna, okres i limit przebiegu

Nasz program jest elastyczny. Wybierz najdogodniejszą dla siebie opłatę wstępną od 0 do 40% ceny cennikowej samochodu, okres umowy 24, 36 lub nawet 48 miesięcy, limit przebiegu w okresie umowy od 20 000 do aż 240 000 km. Te parametry pomogą Ci dostosować wysokość raty do Twojego budżetu i dokładnie zaplanować wydatki.

 

BONUSY FINANSOWE: Nie tylko korzyści podatkowe

Leasing operacyjny daje możliwość odliczenia podatku VAT w wysokości zależnej od sposobu użytkowania i przeznaczenia pojazdu w Twojej firmie. To również możliwość zaliczenia rat miesięcznych w koszty uzyskania przychodu i dużo mniej faktur do rozliczenia. Na koniec, możesz wykupić samochód po cenie zawartej w umowie lub zwrócić go Dealerowi i odebrać kolejnego, nowego Opla w programie Drive Plan.

 

OBSŁUGA W CENIE: Brak nieprzewidzianych kosztów

W jednej, stabilnej racie, poza finansowaniem, masz wliczoną pełną, zryczałtowaną obsługę serwisową, czyli przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz eksploatacyjne. Serwis realizowany jest w Autoryzowanych Stacjach marki Opel z wykorzystaniem oryginalnych części. Koszty eksploatacji nie wzrosną z powodu nieprzewidzianych zdarzeń, awarii czy wypadku!

 

WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI: Dostępność modeli wyższej klasy

Uproszczone formalności i szybka procedura decyzji leasingowej, niska opłata wstępna i rata miesięczna oznaczają możliwość wyboru droższego modelu lub znacznie bogatszej wersji wyposażenia Twojego nowego Opla. Zależy nam by auto zapewniało Ci jak najwięcej komfortu i przyjemności z jazdy.

NOWY OPEL TO NOWY OPEL: Powtarzająca się okazja do wymiany

Po zakończeniu umowy nie musisz martwić się wykupem oraz dalszą obsługą czy późniejszą odsprzedażą samochodu. Zwracasz go Dealerowi i odbierasz kolejnego, nowego Opla w programie Drive Plan. To dużo łatwiejsze i korzystniejsze zakończenie umowy.

WYBIERZ KOMFORT: Mobilność i bezpieczeństwo

Przez 24 godziny na dobę jesteśmy dostępni dla Ciebie. W razie potrzeby, zapewnimy Ci samochód zastępczy, zarówno podczas napraw blacharskich, jak i mechanicznych. Masz pewność, że otrzymasz wsparcie w likwidacji szkód i uzyskasz pomoc techniczną pod jednym numerem telefonu.

 

OPONY I UBEZPIECZENIE: Rozszerzony Pakiet Drive Plan

Zanim wybierzesz polisę roczną, rozważ pakietowe ubezpieczenie wieloletnie zawarte w racie leasingowej. Zakres odpowiedzialności jest taki sam, a zyskujesz gwarancję stałej stawki w całym okresie umowy – brak ryzyka podwyżek związanych np. z sytuacją rynkową czy zaistniałymi szkodami. Do raty możesz też doliczyć opony zimowe z wymianą i składowaniem. Raty leasingowe mogą stanowić podstawę odliczeń podatkowych.

 

PRZYKŁADOWE PORÓWNANIE OFERT FINANSOWANIA:

Wybierając finansowanie w OPEL DRIVE PLAN możesz oszczędzić na racie miesięcznej co najmniej:

 

 • 448 zł netto w przypadku Astry Hatchback (1 277-829 zł)
 • 527 zł netto w przypadku Nowej Insignii GS (1 754-1 227 zł)

 

a dodatkowo zyskujesz:

 • Zryczałtowaną kompletną obsługę serwisową
 • Ubezpieczenie wieloletnie
 • Opony zimowe z wymianą i składowaniem.

Skontaktuj się z Dealerem marki Opel, wybierz swojego Opla oraz:

 

 • Umowę na 24/36/48 miesięcy
 • Maksymalny całkowity limit kilometrów:
  • 2 lata: 20-200 tys. km (od 10 tys. do 100 tys. km rocznie)
  • 3 lata: 30-240 tys. km (od 10 tys. do 80 tys. km rocznie)
  • 4 lata: 40-240 tys. km (od 10 tys. do 60 tys. km rocznie)
 • Opłatę wstępną: 0%-40%
 • Opcjonalnie w racie: ubezpieczenie wieloletnie (stała stawka rozłożona w ratach)
  i/lub komplet opon zimowych z ich wymianą i składowaniem
 • Na koniec umowy: wykup po ustalonej wartości rynkowej pojazdu lub zwrot auta Dealerowi

 

OPEL DRIVE PLAN  to:

 

 • Niskie i przewidywalne koszty użytkowania: niska opłata wstępna i stabilna rata miesięczna
 • Kompleksowa, najwyższej jakości obsługa serwisowa wyłącznie w ASO Opel w cenie: brak
  niespodziewanych wydatków
 • Elastyczność umowy: różne okresy, limity kilometrów i wysokości opłaty wstępnej
 • Korzyści podatkowo-księgowe: możliwość odliczenia VAT i zaliczenia rat do kosztów uzyskania przychodu
 • Możliwość wyboru w tym samym budżecie droższej wersji Opla (w porównaniu z leasingiem tradycyjnym)
 • Pełna mobilność: samochód zastępczy i Assistance 24h w cenie
 • Opcja wliczenia w ratę pakietu ubezpieczenia wieloletniego oraz opon zimowych z wymianą i składowaniem
 • Możliwość wymiany samochodu nawet co 2 lata
 • Na koniec umowy zwrot samochodu Dealerowi lub wykup
 • Gwarantowana wartość końcowa pojazdu

 

Skontaktuj się z Dealerem Opel

 
1) Miesięczna rata najmu netto z opłatą wstępną 10%, całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w okresie 36-miesięcznej umowy, dla przykładowego modelu z roku produkcji 2017 z wyposażeniem dodatkowym. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego łącznego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych i ubezpieczenia pojazdu. Kalkulacja raty dla umowy na 24 lub 36 miesięcy jest przygotowana w oparciu o stawkę WIBOR 3M, której zmiany wpływają na wysokość miesięcznej raty netto.
2) Rata obejmuje dodatkowo jeden komplet opon zimowych i ubezpieczenie pojazdu.
3) Podana w przykładzie kwota to wysokość miesięcznej raty leasingowej netto w programie Opel Leasing dla przykładowego modelu z roku produkcji 2017 z wyposażeniem dodatkowym. Wpłata wstępna 10% ceny, okres finansowania 36 miesięcy, wartość wykupu końcowego 25% ceny. Oprocentowanie zmienne w oparciu o WIBOR 3M z dnia 20.01.2017. Powyższa informacja ma charakter przykładowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Zawarcie umowy leasingu i jej warunki każdorazowo uzależnione są od wyniku badania zdolności leasingowej Klienta i ostatecznych warunków umowy dotyczących w szczególności długości okresu jej trwania i wysokości opłaty wstępnej. Oferta dotyczy wyłącznie przedsiębiorców. Szczegóły programu oraz ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dealerów marki Opel.