SKIP TO CONTENT

Marka Opel pierwszym partnerem programu Karta Dużej Rodziny, oferującym samochody z napędem w pełni elektrycznym 

7 czerwca 2022

  • Duży wybór: szeroka gama modelowa od Corsy po Zafirę-e Life
  • Dużo emocji: najnowsze technologie oraz radość z jazdy
  • Duże zniżki: nawet do 15% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny 

Warszawa. Marka Opel została pierwszym na polskim rynku partnerem programu Karta Dużej Rodziny, oferującym samochody w pełni elektryczne, kwalifikujące się do rządowego programu „Mój elektryk”. Posiadacze Karty Duże Rodziny, poza atrakcyjnymi zniżkami od marki Opel oraz jej Dealerów, mogą liczyć na dodatkowe dofinansowanie w kwocie 27 000 zł niezależnie od ceny pojazdu1.

 

Z ofertą można zapoznać się na stronie marki Opel oraz w autoryzowanych salonach sprzedaży marki2. Oferta ta odpowiada na zróżnicowane potrzeby rodzin wielodzietnych i obejmuje szeroką gamę modelową, odzwierciedlającą wartości marki – jest przystępna i ekscytująca oraz przedstawia wszystko, co reprezentuje Opel – radość z jazdy, wydajność i innowacyjność w każdym znaczeniu tych słów.

 

Członkowie rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny już mogą kupić na atrakcyjnych warunkach wybrane nowe modele Opla, o napędzie w pełni elektrycznym, hybrydowym typu plug-in lub spalinowym3.

 

„Opel zawsze starał się demokratyzować innowacyjność, mobilność i najnowsze technologie, czyniąc je dostępnymi dla jak najszerszej grupy klientów. Udział marki w programie Karta Dużej Rodziny idealnie wpisuje się więc w te działania. Dzięki połączeniu szerokiej oferty modelowej z atrakcyjnymi zniżkami, polskie rodziny wielodzietne będą miały łatwiejszy dostęp do pełnej emocji stylistyki, wysokiej jakości, komfortu oraz najnowocześniejszych zaawansowanych technologii, które oferuje w swoich modelach marka Opel” – powiedział Adam Męciński, dyrektor marki Opel w Polsce.

Przykładowo popularną Corsę uczestnicy programu będą mogli nabyć ze zniżką 10% od ceny katalogowej. Ekscytującą Mokkę, praktycznego i eleganckiego Corsslanda oraz najnowszą, właśnie debiutującą na polskim rynku Astrę Hatchback i Astrę Sports Tourer będzie można kupić z 12% zniżką. Na flagowe modele marki – Insignię oraz SUV-a Grandlanda – będzie można uzyskać aż 15% zniżki.

 

Marka Opel stawia na wydajność, elektryczność i emocje. Dlatego też w ofercie dla rodzin wielodzietnych nie mogło zabraknąć mocnych i wydajnych modeli z napędem hybrydowym typu plug-in, takich jak Astra Hatchback Plug-in Hybrid, Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid, Grandland Plug-in Hybrid i Grandland AWD Plug-in Hybrid, oraz samochodów z napędem pełni elektrycznym – Corsy-e, Mokki-e, Combo-e Life, Zafiry-e Life czy Vivaro-e Kombi. Niskoemisyjne wersje modeli oferowane są z takimi samymi zniżkami jak ich odpowiedniki z napędem spalinowym. Zniżka w wysokości 12% przysługuje na zakup Combo-e Life, Zafiry-e Life i Vivaro-e Kombi. Ponadto posiadacze Karty Dużej Rodziny, którzy skorzystają z rządowego programu „Mój elektryk” mogą uzyskać dodatkowe dofinansowanie na zakup samochodu w pełni elektrycznego w kwocie 27 000 zł, niezależnie od ceny pojazdu1.

 

Program Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny (KDR) to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze KDR mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej. KDR wspiera budżety rodzin wielodzietnych oraz ułatwia dostęp do dóbr i usług. Więcej informacji na temat programu: Karta Dużej Rodziny.

1 Szczegółowe informacje na temat programu „Mój elektryk” oraz warunków udzielania dopłat znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/o-programie

2 Wykaz autoryzowanych salonów sprzedaży biorących udział w programie znajduje się również na stronie: https://empatia.mpips.gov.pl/kdr

3 Zniżki z tytułu posiadania Karty Dużej Rodziny obejmują wybrane modele marki Opel i są naliczane od ceny katalogowej. Programem nie są objęte modele w wersjach bazowych oraz Edition. Zniżki nie łączą się z innymi rabatami i promocjami. Szczegółowe informacje dostępne są u wybranych Dealerów marki Opel. 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli oraz usług może ulec zmianie. Niektóre elementy wyposażenia oraz usługi mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.