SKIP TO CONTENT
Informacje ogólne

Zelektryfikuj swój biznes od 2 180 zł netto/mies. *

Nowy Movano Electric

Od 316 887 zł netto
lub 2 180 zł netto/mies. 

Maksymalna produktywność bez emisji: Wszystkie rozwiązania znane z elektrycznych furgonów Opla zostały również zastosowane w nowym Movano Electric. Doskonałe niemieckie narzędzie do każdego transportu, które zostało wyposażone w funkcjonalne rozwiązania związane z załadunkiem i wspomaganiem kierowcy, zapewni maksymalną efektywność i zredukuje ponoszone koszty.


430 km (WLTP)1
Maksymalny zasięg baterii1
do 17 m3
Maksymalna ładowność: przestrzeń ładunkowa mieszcząca 5 europalet

16 wersji nadwozia

2 długości  /  2 wysokości

Furgon, podwozie, podwozie z kabiną załogową, platforma oraz zabudowa ze skrzynią/wywrotką2

 

1 w zależności od wybranej wersji i opcji 

2 Dostępne od II kwartału 2024 r. Inteligentny, wszechstronny, wydajny

Przestronna, nowoczesna kabina, potężny w pełni elektryczny układ napędowy oraz akumulator o pojemności 110 kWh, na którym można polegać, sprawiają, że nowy Movano Electric jest idealnym, nieprodukującym emisji samochodem dostawczym dla każdego biznesu.

E-Technologia
Akumulator, ładowanie i inne informacje
Chcesz przejść na napęd elektryczny? Świetna decyzja – z właściwych powodów. Nowy Movano Electric jest wydajny, ekologiczny i przyszłościowy, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w Twoim biznesie.
Wszechstronność
Gotowy na każde wyzwanie
Skonfiguruj swój furgon według potrzeb Twojego biznesu: Nowy Movano Electric jest dostępny w kilku wersjach nadwozia o różnych długościach i stylach oraz z wyposażeniem, które pozwala na dostarczanie ładunków klientom - bez emisji i hałasów.
Ładunek
Pomieścisz wszystko
Ładowność i wymiary oraz ogromna ilość praktycznych rozwiązań sprawiają, że nowy Movano Electric jest liderem funkcjonalności, co czyni go najlepszym rozwiązaniem na każde wyzwanie.
Łączność
Podróżuj bez niespodzianek
Dzięki nowemu Movano Electric zmaksymalizujesz wydajność podczas każdej jazdy. Zapewni to nie tylko najnowocześniejszy napęd elektryczny, ale także zaawansowane rozwiązania w zakresie łączności i nawigacji. Twoja praca będzie łatwiejsza dzięki najnowocześniejszemu systemowi multimedialnemu i optymalnemu planowaniu tras.
Kabina Movano Electric
Pracuj z każdego miejsca na świecie
Koniec z trzymaniem laptopa na kolanach na siedzeniu kierowcy, gdzie kierownica przeszkadza w pracy. Zamień swojego nowego Movano Electric w prawdziwe biuro na kółkach i zaprowadź swój biznes w przyszłość.
Bezpieczeństwo i wspomaganie kierowcy
Bezpieczeństwo jest najważniejsze
Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swojemu zespołowi dzięki zaawansowanym rozwiązaniom zaprojektowanym, aby zapobiegać wypadkom i zapewniać łatwość prowadzenia: Poza licznymi rozwiązaniami zapewniającymi wspomaganie kierowcy, nowy Opel Movano Electric oferuje również reflektory w technologii full LED jako wyposażenie dodatkowe. Zapewniają nie tylko odważniejszy styl, ale przede wszystkim oferują 30% poprawę wydajności oświetlenia w porównaniu ze standardowymi reflektorami halogenowymi.
Akcesoria Opel+ i inne dodatki
Stacje wallbox, belki dachowe i wiele więcej
Opel rozumie, że energia elektryczna jest siłą napędową Twojego nowego Movano Electric, a co za tym idzie, Twojego biznesu. Dlatego do standardowego wyposażenia Twojego furgonu należy przewód do stacji ładowania. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy też nasze propozycje najlepszych dodatkowych akcesoriów do ładowania aut elektrycznych. Okryj, który sprzęt najlepiej sprawdza się w Twojej działalności.
Wyjątkowo oferta leasingowa
Od 2 180 zł netto / mies.

 

* Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 226 200 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 18%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 415 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opla. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.


Dowiedz się więcej

Stacje ładowania wallbox

Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące stacji ładowania wallbox i domowych rozwiązań do ładowania, dostępne w naszym zbiorze materiałów poświęconych e-mobilności.

Ładowanie i zasięg

W naszych materiałach poświęconych e-mobilności znajdziesz jeszcze więcej informacji na temat ładowania i zasięgu. Zapoznaj się z nimi już dziś!

Finansowanie i dopłaty

W większości krajów nabywcy pojazdów elektrycznych mogą liczyć na atrakcyjne dopłaty. Mamy dla Ciebie wszystkie niezbędne informacje na ten temat.