Technologia
Zintegrowany zespół akumulatorów

Nowy Movano Electric stanowi doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy, bez względu na miejsce prowadzenia działalności. Jego akumulator został pomysłowo ukryty pod podłogą, dzięki czemu nadal masz do dyspozycji 17 m3 przestrzeni ładunkowej oraz ładowność do 1,5 tony w wersji Furgon. Z myślą o optymalnej wydajności, moc wyjściowa modelu wynosi do 200 kW (270 KM)1, przy maksymalnym momencie obrotowym 410 Nm i zasięgu do 430 km1.

 

1 Zużycie paliwa w modelu (cykl mieszany) 0,0 l/100 km; emisja CO2 (cykl mieszany) 0 g/km, zasięg (cykl mieszany) 424 km do 356 km (w zależności od wyposażenia opcjonalnego).

 
Bezdźwięczny
Realizuj swoje zadania bez zbędnego hałasu. Elektryczny napęd nowego Movano Electric pracuje niezwykle cicho i nie zakłóca ciszy nocnej okolicznych mieszkańców. Jego działanie jest bezemisyjne, co dotyczy zarówno spalin, jak i braku hałasu. Równie spokojna atmosfera panuje w kabinie, co pomaga zminimalizować stres kierowcy po wymagającym dniu pracy, a to zawsze przekłada się na lepsze samopoczucie i wydajność. 
Odzyskiwanie energii z hamowania
Prowadzenie nowego Movano Electric jest niezwykle łatwe i intuicyjne. Jego trzy tryby jazdy (eco, normal oraz power) zostały stworzone z myślą o różnych rodzajach pokonywanej trasy, a ostatni z nich zapewnia moc silnika do 200 kW i moment obrotowy do 410 Nm. Gdy w trakcie podróży zwalniasz pedał gazu, funkcja hamowania rekuperacyjnego gromadzi energię kinetyczną, zwiększając zasięg pojazdu. Takie rozwiązanie nie tylko zapewnia maksymalną wydajność, ale również otwiera przed Twoim biznesem nowe perspektywy.  
Łatwe i szybkie ładowanie
Bądź w stałym kontakcie ze swoimi Klientami. Nowy Movano Electric został wyposażony w potężny akumulator o pojemności 110 kWh, a naładowanie go do 80% pojemności trwa zaledwie 55 minut z wykorzystaniem szybkiej stacji ładowania o mocy 150 kW. Oznacza to minimalny czas przestoju w trakcie procesu, dzięki czemu szybko wrócisz na trasę, aby sprostać kolejnym wyzwaniom w Twojej codziennej pracy. 
Poznaj akcesoria do ładowania Dowiedz się więcej o możliwościach ładowania
Niższe koszty użytkowania 
Zwiększaj zyski, dbając o środowisko! Z powodu rosnącego problemu zanieczyszczenia powietrza w miastach, coraz częściej powstają strefy ograniczonego ruchu, dostępne wyłącznie dla pojazdów niskoemisyjnych. W tej sytuacji elektryczne samochody dostawcze okazują się kluczowe dla utrzymania rentowności biznesu. Nowy Movano Electric pozwala Ci oszczędzać na rosnących cenach paliw, jednocześnie obniżając całkowite koszty eksploatacji. Dodatkowym argumentem przemawiającym za przejściem na elektromobilność stają się również rządowe programy dofinansowania. 
 
Dowiedz się więcej o finansowym wsparciu dla stacji wallbox