SKIP TO CONTENT
Combo-e Life

Nowe Combo-e Life

Wszystko, co niezbędne

Nowe Combo-e Life to samochód niezwykle wszechstronny. W jego przestronnym wnętrzu komfortowo podróżuje nawet 7 osób. Praktyczne rozwiązania i innowacyjne systemy dbają o bezpieczną jazdę. W pełni elektryczny, bezemisyjny napęd zapewnia zasięg do 280 km1 na jednym ładowaniu. Nie musisz się ograniczać. Podróżuj dowoli.

Wnętrze

KOMFORT I UDOGODNIENIA.

Combo-e Life po prostu upraszcza Twoją codzienność. Jest wszechstronny. Oferuje wystarczająco dużo miejsca dla nawet siedmiu osób i ich bagażu. Siedząc za kierownicą masz doskonałą widoczność na drogę, a do dyspozycji gamę systemów wspomagających kierowcę w bezpiecznym prowadzeniu. Z łatwością możesz obserwować poziom naładowania zespołu akumulatorów. Podstawowe informacje dotyczące napędu elektrycznego prezentowane są na cyfrowym wyświetlaczu. Możesz też zaplanować swoją podróż pod kątem lokalizacji stacji ładowania i wybrać odpowiednią trasę w systemie nawigacji. Nawet z poziomu swojego smartfona.

E-mobilność

PEŁNA MOC. NIEMAL NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI.

Odkryj elektryzującą e-mobilność. Combo-e Life zabierze Cię tam, dokąd potrzebujesz, komfortowo i stylowo, płynnie i niemal bezszelestnie poruszając się po zatłoczonych miejskich ulicach, w tym strefach ruchu zarezerwowanych dla aut niskoemisyjnych. Gdy Twoje Combo-e Life wymagać będzie wreszcie wizyty w serwisie, przekonasz się ile tak naprawdę można zyskać na napędzie elektrycznym.

Udogodnienia

GOTOWY NIEMAL NA WSZYSTKO.

Combo-e Life daje Ci wybór i oferuje to, co najlepsze. Zasięg do 280 km1 i prędkość maksymalna 130 km/h pozwalają na swobodną jazdę miejską i autostradą jednocześnie. Nowoczesny zespół akumulatorów można naładować do  80% pojemności w zaledwie 32 minuty. Co oznacza, że możesz szybko i sprawnie rozpocząć kolejną trasę. Mocne, a wciąż stylowe nadwozie oraz imponująca lista wyposażenia robią wrażenie. Poczucie satysfakcji i spokoju to nie tylko efekt korzystania z ekologicznej e-mobilności, ale też z szerokiej gamy systemów wspomagających kierowcę w bezpiecznym prowadzeniu. 

 

1 Powyższy pojazd nie jest jeszcze dostępny. Dane dotyczące ostatecznego zużycia zostaną ogłoszone w późniejszym terminie po przeprowadzeniu homologacji. Szczegółowe informacje dostępne są u Dealerów marki Opel oraz na stronie opel.pl/e-mobilnosc.

Sign up to be one of the first

Sign up to hear more. to take a closer look at the new Combo-e Life, and to learn about offers or be the first to book a test drive, sign up for our newsletter. we'll keep you up to date