SKIP TO CONTENT
Najważniejsze cechy

Combo Cargo

Od 95 294 zł netto brutto zł 95 293,5 netto

Combo Cargo, niezwykle praktyczny i wyjątkowo wszechstronny minivan, wyróżnia się elastycznością w przewozie osób i ładunku. To samochód na miarę twojego biznesu

Wersje Combo Cargo

Stwórz własną wersję
KONFIGURATOR
Poznaj dostępne modele
Samochody od ręki
Zyskaj najlepszą cenę
Cenniki

Wytrzymały i wszechstronny

Wideo

Oferty

Opel Combo Cargo

W Opel Leasing od 100%.

Wysokość raty zależna w szczególności od wpłaty własnej, okresu leasingu, kwoty wykupu. Szczegóły u Dealerów marki Opel. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Propozycja dotyczy wybranych modeli w leasingu na określonych warunkach. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o.

Przejdź na e-Mobilność

FlexCare

Opel FlexCare

Opel FlexCare to kompleksowy program dodatkowych usług dla samochodu i wsparcia kierowcy. Wygodne pakiety obejmują pomoc drogową Opel Assistance, Usunięcie skutków awarii, Przeglądy okresowe i Części eksploatacyjne.

Następny krok

Poznaj atuty
Cechy i zalety
Sprawdź gabaryty
Wymiary
Dopasuj wersję
Zabudowy