Mój OnStar

Jak korzystać z systemu OnStar.

Jak przedłużyć korzystanie z OnStar.

Jeśli nie zdecydujesz się na wykupienie abonamentu po darmowym okresie próbnym, utracisz wszystkie korzyści w ramach usług OnStar 1,2 . Nic straconego! Przedłużenie abonamentu OnStar 3 (poza usługą Wi-Fi 4 ) jest niezwykle proste i możesz to zrobić na dwa sposoby:

Koszty.

Wysokość opłaty za usługi OnStar (za wyjątkiem Wi-Fi) zależy od okresu ważności abonamentu. Abonament miesięczny kosztuje 34,95 zł/miesiąc. Abonament roczny dostępny jest w atrakcyjnej cenie 349.50 zł/rok5.

1. Opcja:

Zaloguj się na swój profil na portalu myOpel i przejdź do sekcji „Pakiety”, aby wykupić abonament.

 

 

2. Opcja:

Naciśnij w samochodzie niebieski przycisk usług, aby połączyć się z opiekunem OnStar, który pomoże Ci przedłużyć odpłatny dostęp do usług OnStar.

1Jeśli po upływie darmowego okresu próbnego nie zdecydujesz się na wykupienie abonamentu, utracisz dostęp do usług systemu OnStar oraz jego funkcjonalności w aplikacji myOpel. W dalszym ciągu jednak możesz, po wyrażeniu zgody, otrzymywać comiesięczne wiadomości e-mail z raportem o diagnostyce pojazdu.

 

2Poprawne działanie systemu OnStar wymaga jego uprzedniej aktywacji, posiadania elektronicznego konta w ramach OnStar Europe Ltd., a także akceptacji Warunków Użytkowania. Funkcjonowanie systemu OnStar zależy od dostępności sygnału sieci bezprzewodowych oraz systemów lokalizacji satelitarnej. Korzystanie z OnStar po upływie darmowego okresu próbnego użytkowania podlega opłacie abonamentowej. Pakiet usług OnStar w ramach abonamentu może różnić się od pakietu dostępnego podczas darmowego okresu próbnego.

 

3Jeśli Twój samochód jest objęty programem Opel Assistance, opiekun OnStar skontaktuje Cię z dostawcą usług Opel Assistance, który zapewni pomoc drogową bez dodatkowych kosztów, z uwzględnieniem wszelkich warunków usług Opel Assistance. Jeśli Twój samochód nie jest objęty usługami Opel Assistance, to dostawca usług pomocy drogowej może obciążyć Cię kosztami świadczonych usług.

 

4Usługa hotspota Wi-Fi jest niedostępna w chwili publikacji niniejszej broszury. Po jej uruchomieniu, poprawne działanie usługi hotspota Wi-Fi będzie wymagało posiadania elektronicznego konta w ramach OnStar Europe Ltd., a także akceptacji Warunków Użytkowania dedykowanego operatora sieci komórkowych oraz będzie podlegało osobnej opłacie abonamentowej. Funkcjonowanie hotspota Wi-Fi będzie zależeć od dostępności sygnału sieci bezprzewodowych.

 

5Wstępnie oszacowane ceny – mogą one ulec zmianie. Pakiety transferu danych Wi-Fi będzie można wykupić osobno. Ich ceny zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Konto OnStar.

ZARZĄDZAJ SWOIM KONTEM ONSTAR

Systemy multimedialne.

DOSKONALE SKOMUNIKOWANE AUTO.

Jeśli Twój Opel nie jest wyposażony w nowoczesny system multimedialny, skorzystaj z okazji i poznaj zaawansowane systemy łączności, rozrywki i nawigacji Opla, udostępniające szeroką gamę funkcjonalności, dzięki którym pozostajesz w stałym kontakcie ze światem zewnętrznym. WIĘCEJ MNIEJ

Jak korzystać z navi 900 intellilink.

Jak korzystać z r4.0 intellilink.

Jak połączyć się z OnStar.