SKIP TO CONTENT

Nowy Opel Mokka testowany przez
Jürgena Kloppa

23 kwietnia 2020

  • Wybitny trener entuzjastycznie o pierwszej jeździe próbnej: „Super Auto!”
  • Ambasador marki obiecuje: „Będziecie mieli dużo zabawy”
  • Druga generacja Mokki: rozpoczęła się intensywna faza testów

Rüsselsheim. Jak można wprawić w zachwyt kogoś, kto doświadczył już (prawie) wszystkiego? Pokazując mu nowego Opla. W tym przypadku, nowego Opla Mokkę. Po prostu mu go prezentując? Nie, lepiej włączyć go do programu testowego, podczas którego wprowadzane są obecnie ostateczne modyfikacje w drugiej generacji Opla Mokki. Wyjątkowym kierowcą testowym jednego z samochodów przedprodukcyjnych jest trener Liverpoolu Jürgen Klopp. Ambasador marki Opel miał już okazję przejechania kilku pierwszych kilometrów w pełni elektryczną Mokką-e.

 

„Super samochód! Zapewni Wam tyle radości, że nawet sobie tego nie wyobrażacie. Już go prowadziłem”, tak Klopp opisuje swój pierwszy kontakt z nową Mokką. Posiadacz tytułu FIFA World Coach of the Year 2019 i były trener klubów partnerskich Opla z Dortmundu i Moguncji to prawdziwy fan samochodów i marki Opel. W Wielkiej Brytanii z dumą jeździ Oplem Insignią, siedząc za kierownicą umieszczoną po prawej stronie.

 

Jürgen Klopp należy do rodziny Opla od ośmiu lat, jest charyzmatyczny, zabawny i budzący sympatię. Odegrał wiodącą rolę w ponad 20 krajowych i międzynarodowych kampaniach telewizyjnych Opla. Pełni również rolę motywatora podczas spotkań z pracownikami i dealerami, jest także partnerem do rozmów i wywiadów z przedstawicielami mediów.

Mokka drugiej generacji, podobnie jak podczas debiutu w 2012 roku, nazwana została po prostu Mokką, bez znaku X w nazwie. W tamtym czasie pierwsza Mokka zaskoczyła świat zarówno swoimi niewielkimi rozmiarami, jak i wrażeniem jakie wywołała. Nowa wersja jest równie kompaktowa i zwarta, ale w znacznie bardziej progresywny, nowoczesny sposób – jest jeszcze lepiej dopasowana do jazdy w mieście; jeszcze bardziej stylowa i swoim wyglądem sprawiająca jeszcze mocniejsze wrażenie znacznie większego samochodu. Wyjątkowo wydajna, o czystej i śmiałej stylistyce, a także – oczywiście – w wersji elektrycznej. Klient ma więc wolny wybór pomiędzy napędem spalinowym a elektrycznym.

 

W przypadku Jürgena Kloppa wydaje się, że decyzja została podjęta: „Opel Mokka, zielony i elektryczny. Kapitalny samochód!”

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli oraz usług może ulec zmianie. Niektóre elementy wyposażenia oraz usługi mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.