SKIP TO CONTENT
Informacje ogólne

Movano Furgon

Od 128 037 zł netto

Nowy Movano ma tę samą najwyższą jakość konstrukcji i rozwiązania funkcjonalne, z jakich znane są wszystkie Ople. Oferuje nowe wersje nadwozia, odświeżone wzornictwo, unowocześnione systemy wspomagające kierowcę oraz większe możliwości ładunkowe. To doskonałe niemieckie narzędzie na każdy przewóz, które zapewni maksymalną efektywność i zredukuje ponoszone koszty.  


Do t
Maksymalna ładowność i uciąg do 3 t (1)
17 m3
Maksymalna ładowność: przestrzeń ładunkowa mieszcząca 5 europalet (1)
4 długości  /  3 wysokości
Furgon (3 długości/3 wysokości), furgon z kabiną załogową, podwozie (4 długości), podwozie z kabiną załogową, platforma z dużym wyborem wersji nadwozia i konwersji
(1) w zależności od wybranej wersji i opcji wyposażeniaNie ma czegoś takiego, jak za duże wyzwanie

Niezależnie od tego, jakie profesjonalne wyzwania stoją przed Tobą, największy użytkowy furgon Opla jest gotów dostarczyć pomoc. Poznaj nowego Movano i jego szeroką gamę wersji nadwozia, sprytne rozwiązania w zakresie wnętrza, wydajne układy napędowe i wiele więcej.

Przyszłość jest elektryczna

Odkryj nowego Movano Electric i szeroką gamę jego wersji. Furgon został wyposażony we wszechstronne wnętrze o dużej ładowności, z akumulatorem, na którym można polegać, co sprawia, że jest gotów udzielić Ci wsparcia niezależnie od rodzaju zadania. Jesteś gotowy na zmianę?

Wszechstronność
Movano poradzi sobie z każdym wyzwaniem
Dostosuj nowego Movano do swoich profesjonalnych potrzeb. Model jest dostępny w kilku wersjach nadwozia (3 długości / 3 wysokości), a możliwość konfiguracji zapewni, że dostarczane przez Ciebie usługi będą na wysokim poziomie. Doświadcz wydajności przy wykonywaniu zadań i osiągnij najlepsze wyniki dzięki furgonowi, który został zaprojektowany z myślą o Tobie
Ładunek
Pomieścisz wszystko
Ładowność i wymiary oraz ogromna ilość praktycznych rozwiązań sprawiają, że nowy Movano jest liderem funkcjonalności, co czyni go najlepszym rozwiązaniem na każde wyzwanie.
Łączność
Podróżuj tam, gdzie chcesz
Dzięki nowemu Movano zmaksymalizujesz wydajność podczas każdej jazdy. Zapewnią to nie tylko oszczędne silniki wysokoprężne, ale także zaawansowane rozwiązania w zakresie łączności i nawigacji. Twoja praca będzie łatwiejsza dzięki najnowocześniejszemu systemowi multimedialnemu i optymalnemu planowaniu tras.
Wszechstronna kabina
Pracuj z każdego miejsca na świecie
Koniec z trzymaniem laptopa na kolanach na siedzeniu kierowcy, gdzie kierownica przeszkadza w pracy. Zamień swojego nowego Movano Electric w prawdziwe biuro na kółkach i wprowadź swój biznes na wyższy poziom produktywności.
Efektywna jazda
Profesjonalna moc
Odkryj pełen potencjał Twojego biznesu: Nowy Movano wprowadzi konkurencyjną wydajność na wyższy poziom dzięki potężnemu silnikowi wysokoprężnemu 2,2l. Dodatkowo, skorzystasz z dynamicznej jazdy i niskich kosztów użytkowania.
Bezpieczeństwo i wspomaganie kierowcy
Bezpieczeństwo jest najważniejsze
Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swojemu zespołowi dzięki zaawansowanym rozwiązaniom zaprojektowanym, aby zapobiegać wypadkom i zapewniać łatwość prowadzenia: Poza licznymi rozwiązaniami zapewniającymi wspomaganie kierowcy, nowy Opel Movano oferuje również w reflektory w technologii full LED jako wyposażenie dodatkowe. Zapewniają nie tylko odważniejszy styl, ale przede wszystkim oferują 30% poprawę wydajności oświetlenia w porównaniu ze standardowymi reflektorami halogenowymi.
Akcesoria Opel+ i inne dodatki
Optymalizuj dalej
Oferujemy szeroką gamę akcesoriów - od bagażników dachowych aż po haki holownicze - abyś mógł skonfigurować swoje Movano według własnych profesjonalnych potrzeb. Odkryj, który sprzęt najlepiej sprawdza się w Twojej działalności.

1 W tym miejscu należy uzupełnić wartości dotyczące zużycia i/lub wstawić lokalny przypis.

2 W tym miejscu należy uzupełnić wartości dotyczące zużycia i/lub wstawić lokalny przypis.