Najważniejsze cechy
Profesjonalna wszechstronność: duży zasięg, różne rozmiary

Zaprojektowany, aby wspierać Twoją działalność i pracować tak ciężko, jak Ty. Nowy Movano zaspokoi Twoje zawodowe potrzeby, dzięki szerokim możliwościom transportowym i wszechstronności. Movano jest gotowy dostosować się do Twoich wymagań - dostępny w wersjach o czterech różnych długościach i trzech wysokościach, można skonfigurować go jako furgon, podwozie, podwozie z kabiną załogową i podwozie ze skrzynią ładunkową - oraz konwersje fabryczne dla wywrotki i skrzyni ładunkowej. Niezależnie od kierunku, w który zmierza Twój biznes, nowy Movano będzie idealnym partnerem.

 

1Furgon: 3 długości / 3 wysokości, Podwozie: 4 długości

 
Przestrzeń do pracy: wszechstronne wnętrze
Na nowo zaprojektowane wnętrze nowego Movano zapewnia praktyczność, która jest niezbędna, aby osiągnąć sukces w świecie biznesu. Kabina zawiera również wszechstronne mobilne biuro, które wyposażono w zaawansowane rozwiązania łączności dzięki OpelConnect. Rozwiązania wspomagające kierowcę Opla Movano zapewniają spokój wszystkim pasażerom. Należą do nich układ hamowania awaryjnego, czujnik martwego pola, cyfrowe lusterko wsteczne, adaptacyjny tempomat i układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. 
Wykonaj swoją prace: większe możliwości
Nowy Opel Movano oferuje praktyczne rozwiązania problemów współczesnego biznesu. Dzięki ładowności do 2 t w furgonie, dopuszczalnej masy całkowitej wynoszącej aż 4,2 t oraz pojemności przestrzeni ładunkowej do 17 m3, Movano zachowuje stabilność i wszelkie korzyści dotyczące prowadzenia. Zabezpiecz przyszłość swojego biznesu, dzięki większej przestrzeni ładunkowej i bezpiecznemu przechowywaniu. 
Profesjonalna moc: wydajne układy napędowe
Nowy Movano został wyposażony we wszystkie elementy, które przyczynią się do sukcesu Twojej działalności. Połączenie silników o wysokich osiągach i niskim zużyciu paliwa zapewnia łatwe przemieszczanie się zarówno w mieście, jak i poza nim. Pomimo sporych rozmiarów, Movano oferuje zwinne prowadzenie i doskonałą dynamikę jazdy. Dodatkowo, samochód wyposażono w selekcję inteligentnych rozwiązań wspomagających kierowcę, które zapewniają bezpieczeństwo załogi i ładunku niezależnie od okoliczności.