Cechy i zalety

WYGODA I UNIWERSALNOŚĆ DLA CIEBIE I TWOICH PASAŻERÓW.

STYLISTYKA.

NADWOZIE
Już na pierwszy rzut oka Movano robi doskonałe wrażenie, bo został stworzony z myślą o Twoim biznesie. Światła do jazdy dziennej LED sprawiają, że jest jeszcze lepiej widoczny na drodze. 
WNĘTRZE
Opel Movano Kombi stawia wysoko poprzeczkę w zakresie komfortu, ergonomii, funkcjonalności i wyposażenia.  
Podwójne siedzenie pasażera z przodu, 3-osobowe kanapy w 2. i 3. rzędzie, łącznie nawet 9 miejsc dla kierowcy i pasażerów jest dostępnych w Movano Kombi. Przesuwane boczne drzwi ułatwiają zajmowanie miejsc z tyłu. Funkcjonalny, przyjazny kierowcy kokpit oferuje imponującą gamę udogodnień i podręcznych schowków.

WYDAJNOŚĆ.

SILNIKI I SKRZYNIE BIEGÓW
Większa moc, wyższy moment obrotowy: gama silników obejmuje teraz jednostki o mocy do 180 KM, do 400 Nm momentu obrotowego, o obniżonym zużyciu paliwa i emisji spalin. 

Wysokoprężne jednostki napędowe Movano charakteryzują się wysoką wydajnością. Technologia BiTurbo łączy wysoki moment obrotowy dostępny już przy niskich obrotach silnikach z dużą mocą i niezmiennie wysokim momentem obrotowym przy wysokich obrotach silnika. Płynna praca i przyspieszenie oraz doskonała efektywność to niezaprzeczalne zalety.

 

System Start/Stop wspomaga obniżenie zużycia paliwa i emisji spalin, wyłączając silnik np. gdy samochód zatrzymuje się na światłach. 

 

Zużycie paliwa i emisja CO2: 10 l/100 km, CO2 263g/km, na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), w zależności od wersji, zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 2007/715, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151.

KOSZTY EKSPLOATACJI
Movano został zaprojektowany z myślą o wieloletniej, niezawodnej eksploatacji. 
Niska emisja spalin to niezbędny krok w stronę ochrony środowiska. To także miła świadomość. Spokój ducha użytkownikowi daje 24-miesięczna gwarancja sprzedawcy na nowy samochód, która może być wydłużona przez pakiet Opel FlexCare w tożsamym zakresie. Opel udziela również 6-letniej gwarancji na perforację korozyjną nadwozia na warunkach opisanych w książce serwisowej. Opel Assitance, program pomocy na drogach całej Europy, wspiera kierowcę w trudnych sytuacjach co najmniej przez pierwszy rok użytkowania Movano.

FUNKCJONALNOŚĆ.

PRZESTRZEŃ DLA BAGAŻU
Movano Kombi dostępny jest w wersji 5/6/8- lub 9-miejscowej. Bez względu na wybór masz pewność, że Twoi pasażerowie podróżują komfortowo. 
PRAKTYCZNY STOLIK

Kabinę Opla Movano z łatwością przekształcisz w mobilne biuro. Wystarczy złożyć lewe oparcie podwójnego fotela pasażera z przodu, wyposażone w obrotową podstawkę1, która idealnie sprawdza się jako stolik pod laptop.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
SCHOWKI
To, co dla Ciebie ważne możesz przechowywać pod ręką, w zamykanym schowku w desce rozdzielczej. 
SCHOWEK FLEXTRAY

Obszerny schowek, wysuwany jak szuflada1, o pojemności 10,5 litra i płaskiej podstawie pomieści na przykład notatnik. Masz wszystko w zasięgu ręki.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
KIESZENIE W DRZWIACH
Schowki w drzwiach mieszczą nawet 1-5 litrową butelkę. 

ŁĄCZNOŚĆ.

NAVI PRO 50 INTELLILINK
System multimedialny Navi Pro 50 IntelliLink1 z 7-calowym ekranem dotykowym zapewnia płynną nawigację, radio i niezbędne funkcje łączności. 

Wybrane elementy i funkcje:

  • 7-calowy ekran dotykowy,
  • mapy Europy Wschodniej,
  • Android Auto™2 i Apple Car Play™2 umożliwiające m.in. dyktowanie wiadomości,
  • obsługa komendami głosowymi smartfona,
  • sterowanie przyciskami na kolumnie kierownicy,
  • łącze Bluetooth® do obsługi połączeń telefonicznych i bezprzewodowego odtwarzania plików dźwiękowych,
  • złącza USB i AUX-in,
  • opcjonalny tuner cyfrowy DAB+.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

2 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Apple CarPlay jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google Inc.

BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA

Wystarczy umieścić telefon w dedykowanym miejscu, aby doładować baterię indukcyjnie, bez użycia kabli1.

 

1 Ładowarka jest kompatybilna z urządzeniami obsługującymi standard Qi. Indukcyjne ładowanie baterii smartfona może wymagać dodatkowego akcesorium na telefon. Sprawdź kompatybilność swojego telefonu u producenta urządzenia. Wyposażenie dodatkowe.

 
RADIO 15 USB
Podstawowy radioodbiornik z wbudowanym, monochromatycznym wyświetlaczem ze zintegrowanym zegarem posiada funkcję RDS, łącza Bluetooth®   i USB oraz 2 głośniki o mocy 15 W. Tuner cyfrowy DAB+ jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe.  

BEZPIECZEŃSTWO.

MARTWE POLE
Układ ostrzegania o pojeździe w martwym polu (SBSA) monitoruje sąsiednie pasy ruchu i ostrzega kierowcę diodą w odpowiednim lusterku o potencjalnym zagrożeniu. 
PODMUCHY WIATRU
Układ wykrywania bocznego podmuchu wiatru (SWA) automatycznie rozpoznaje zmianę toru jazdy i niemal natychmiast go koryguje. 
ASYSTENT PASA RUCHU
Układ ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu (LDW) ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo w przypadku niesygnalizowanego kierunkowskazem zjazdu z zajmowanego pasa.  
CZUJNIKI PARKOWANIA
Opcjonalne przednie i tylne czujniki parkowania ostrzegają sygnałem dźwiękowym o zbliżaniu się do przeszkody podczas cofania, zawracania czy parkowania. 
KAMERA COFANIA

Obraz z kamery cofania, wyświetlany na 7-calowym ekranie systemu nawigacji1, ułatwia kierowcy dostrzeżenie przeszkód z tyłu pojazdu i manewrowanie podczas cofania. 

 

1 W modelach niewyposażonych w system nawigacji, obraz z kamery wyświetlany jest na ekranie w lusterku wewnętrznym.

 

KOMFORT.

KOMPUTER POKŁADOWY
Na 3,5-calowym wyświetlaczu prezentowane są dane zużycia paliwa, pozostałego zasięgu, czasu jazdy, przejechanego dystansu oraz alerty systemów wspomagających kierowcę. 

AKCESORIA OPEL+.

Stworzone dla Ciebie.

Oryginalne Akcesoria Opel pozwalają Ci dostosować swoje auto do indywidualnych potrzeb i w pełni wykorzystać jego potencjał.

Dostępne akcesoria mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach.

Pokrowce przednich foteli – Premium
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Gumowe maty podłogowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Krata na szybę boczną
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kamera cofania RHD
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Hak holowniczy, duże obciążenia
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Platforma bagażowa
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KOLEJNY KROK.