Produkty i usługi
Kolor nadwozia ma charakter poglądowy i nie jest dostępny w sprzedaży.

Twoje korzyści z usług:

PROSTE ROZWIĄZANIA DLA MOBILNOŚCI: określ czas wynajmu pojazdu, od 24 do 48 miesięcy, i szacowany przebieg, do 210 000 km. W razie potrzeby możesz zawsze dostosować umowę do rzeczywistego użytkowania pojazdu.
GAMA NOWYCH SAMOCHODÓW: regularnie zmieniaj samochody na nowocześniejsze. Korzystaj z wiedzy naszych specjalistów i najnowszych rozwiązań technologicznych, ograniczających zużycie paliwa. Kontroluj koszty eksploatacji oraz daj większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu swoim pracownikom.
ODPOWIEDŹ NA SPECYFICZNE POTRZEBY: wybierz z naszej gamy rozwiązań odpowiednie usługi spełniające Twoje oczekiwania. Nasz program został opracowany, aby zapewnić firmom spokojną realizację umowy i pomoc w kontrolowaniu budżetu.
BLISKA RELACJA: zawsze masz do dyspozycji doradcę handlowego Opla, który odpowie na Twoje zapytania.

 

 

 

Samochody z naszej oferty Free2Move Lease:

Atrakcyjne kształty i praktyczne rozwiązania. Odkryj muskularną stylistykę Corsy, przyciągającą wzrok efektownymi detalami i najwyższej jakości materiałami. 
OFERTA FREE2MOVE LEASE DLA CORSY POZNAJ CORSĘ
Miejski samochód z Niemiec z napędem elektrycznym. Przygotuj się na iskrzące doświadczenie za sprawą imponującego zasięgu, szybkiego ładowania akumulatora czy sportowej charakterystyki układu jezdnego.
OFERTA FREE2MOVE LEASE DLA CORSY-E POZNAJ CORSĘ-E

Astra, jeszcze bardziej ekonomiczna dzięki silnikom nowej generacji, zachwyca obniżoną o nawet 21%1 emisją CO2 oraz niskim poziomem zużycia paliwa. Zaprojektowana z myślą o komforcie kierowcy, łączy cechy auta segmentu kompaktowego z innowacjami klasy wyższej.

 

1 W porównaniu z Astrą K dotychczas produkowaną.

OFERTA FREE2MOVE LEASE DLA ASTRY HATCHBACK POZNAJ ASTRĘ HATCHBACK
Astra Sports Tourer łączy w sobie gamę nowatorskich rozwiązań funkcjonalnych, sportowe właściwości jezdne i zaawansowane formy komunikacji. Teraz jeszcze bardziej ekonomiczna dzięki silnikom nowej generacji, emisją CO2 obniżoną o nawet 21%, w porównaniu z Astrą K dotychczas produkowaną, oraz niskim poziomem zużycia paliwa.
OFERTA FREE2MOVE LEASE DLA ASTRY SPORTS TOURER POZNAJ ASTRĘ SPORTS TOURER
Kolor nadwozia ma charakter poglądowy i nie jest dostępny w sprzedaży. 
Wydajne silniki, doskonałe zawieszenie, niezapomniane doznania: Insignia stoi na podium swojego segmentu, udostępniając wyjątkowe innowacje i rozwiązania znane dotąd z klasy wyższej.
OFERTA FREE2MOVE LEASE DLA INSIGNII POZNAJ INSIGNIĘ GRAND SPORT
Elegancka, przestronna limuzyna pełna innowacyjnych technologii wspomagających kierowcę, dzięki którym nawet najdłuższa podróż jest czystą przyjemnością.
OFERTA FREE2MOVE LEASE DLA INSIGNII POZNAJ INSIGNIĘ SPORTS TOURER
Stylowy, wyjątkowo wszechstronny SUV sprawdzi się zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym, dzięki wydajnymi silnikom i innowacjom rodem z wyższych segmentów.
OFERTA FREE2MOVE LEASE DLA CROSSLANDA POZNAJ CROSSLANDA
Grandlandem X Hybrid4, wyposażonym w akumulator ładowany metodą stosowaną w pojazdach w pełni elektrycznych, w czysto elektrycznym trybie jazdy pokonasz dystans do ok. 59 km. Może również poruszać się z prędkością do 135 km/h wyłącznie na napędzie elektrycznym.
OFERTA FREE2MOVE LEASE DLA GRANDLANDA X HYBRID POZNAJ GRANDLANDA X HYBRID
Grandland X to mocny, wytrzymały SUV, który idealnie sprawdzi się w życiu zawodowym i rodzinnym. Podkreśl swoją indywidualność poprzez intrygujące wzornictwo i najnowocześniejszą technologię.
OFERTA FREE2MOVE LEASE DLA GRANDLANDA X POZNAJ GRANDLANDA X
Obszerna przestrzeń bagażowa, wysoki poziom komfortu i nowoczesne systemy bezpieczeństwa to wybrane zalety Combo Life, który pomieści nawet 7 osób. Oto samochód dostosowujący się do potrzeb rodziny, na co dzień i od święta.
OFERTA FREE2MOVE LEASE DLA COMBO LIFE POZNAJ COMBO LIFE

 

 

Elementy programu Free2Move Lease:

Wystarczy wybrać te elementy leasingu, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom oraz sprecyzować zakres niezbędnych usług w ramach dostępnego budżetu.
Serwis
Pełny i nielimitowany serwis na cały okres trwania umowy. 
Assistance
Całodobowa pomoc w przypadku awarii lub zdarzenia drogowego. 
Gwarancja Mobilności Opel
Nielimitowany samochód zastępczy na cały okres trwania naprawy. 
Ubezpieczenie
Pełen pakiet ubezpieczenia (OC, AC, NW, Assistance, GAP) w atrakcyjnej cenie na cały czas trwania kontaktu. Brak ryzyka niespodziewanych kosztów w przypadku szkody całkowitej lun kradzieży samochodu. 
Karta paliwowa
5% rabatu na paliwo.  
Serwis kół
Naprawa lub wymiana zużytych lub uszkodzonych opon. 
Zapytaj o ofertę

Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem i poszerzeniem naszej oferty oraz nowymi rozwiązaniami.

Z przyjemnością przygotujemy specjalną ofertę dla Twojej firmy. Skontaktuj się z Dealerem marki Opel, a my zajmiemy się resztą.

 
ZAPYTAJ O OFERTĘ