Produkty i usługi

Twoje korzyści z usług:

PROSTE ROZWIĄZANIA DLA MOBILNOŚCI: określ czas wynajmu pojazdu, od 24 do 48 miesięcy, i szacowany przebieg, do 210 000 km. W razie potrzeby możesz zawsze dostosować umowę do rzeczywistego użytkowania pojazdu.
GAMA NOWYCH SAMOCHODÓW: regularnie zmieniaj samochody na nowocześniejsze. Korzystaj z wiedzy naszych specjalistów i najnowszych rozwiązań technologicznych, ograniczających zużycie paliwa. Kontroluj koszty eksploatacji oraz daj większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu swoim pracownikom.
ODPOWIEDŹ NA SPECYFICZNE POTRZEBY: wybierz z naszej gamy rozwiązań odpowiednie usługi spełniające Twoje oczekiwania. Nasz program został opracowany, aby zapewnić firmom spokojną realizację umowy i pomoc w kontrolowaniu budżetu.
BLISKA RELACJA: zawsze masz do dyspozycji doradcę handlowego Opla, który odpowie na Twoje zapytania.

Elementy programu Free2Move Lease:

Wystarczy wybrać te elementy leasingu, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom oraz sprecyzować zakres niezbędnych usług w ramach dostępnego budżetu.
Serwis
Samochód zawsze w najlepszej kondycji.  
Serwis kół
Naprawa lub wymiana zużytych lub uszkodzonych opon. 
Assistance
Całodobowa pomoc w przypadku awarii lub zdarzenia drogowego. 
Karta paliwowa
Miesięczne raporty z rozliczeniami. 
Ubezpieczenie
Pełny zakres ubezpieczenia (OC, AC, NW, Assistance) w atrakcyjnej cenie. 
Zapytaj o ofertę

Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem i poszerzeniem naszej oferty oraz nowymi rozwiązaniami.

Z przyjemnością przygotujemy specjalną ofertę dla Twojej firmy. Skontaktuj się z Dealerem marki Opel, a my zajmiemy się resztą.

 
ZAPYTAJ O OFERTĘ