Opel Movano

MOVANO FURGON

OD 130 840 zł  (brutto) 106 374 zł  (netto)

Mocny, niezawodny, z komfortową kabiną kierowcy: Opel Movano dostępny w szerokiej gamie wersji dostosowuje się z łatwością do potrzeb Twojej działalności.

STWORZONY DO WIELKICH ZADAŃ.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY.

Wszechstronność gwarantowana.

ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY TWOJEGO BIZNESU.

Partner godny zaufania.
Cztery długości i trzy wysokości nadwozia, napęd na przednią lub tylną oś, pojedyncze lub podwójne koła na tylnej osi, cztery dopuszczalne masy całkowite pojazdu, liczne rozwiązania z zakresu komfortu, łączności i możliwości transportowych oraz szeroka gama akcesoriów – wszystko to sprawia, że Movano Furgon idealnie wpasowuje się w Twój biznesplan.

SCHOWEK FLEXTRAY.

W zasięgu ręki.
Obszerny schowek, wysuwany jak szuflada, o pojemności do 10,5 litra i płaskiej podstawie pomieści na przykład notatnik. To, co ważne masz zawsze pod ręką.

MOBILNE BIURO.

Zawsze z Tobą.
Nie musisz wracać do biura za każdym razem, gdy masz papierkową pracę do wykonania. Dwa porty USB, gniazdo 12V, zamykany schowek w desce rozdzielczej mieszczący dokumenty i nie tylko, wysuwany stolik, podstawka pod laptop, uchwyty na napoje to rozwiązania tworzące mobilne biuro w kabinie Movano. Wszystko co potrzebujesz masz w zasięgu ręki.

WYSUWANY STOLIK.

Praktyczne rozwiązanie.
Z kabiny Movano możesz korzystać jak z małego biura. Wysuwany stolik i uchwyt na napoje na desce rozdzielczej, przed siedzeniem pasażera z przodu, pomogą Ci w tym. 

PRMOCJE.

Opel Movano Furgon

Z rabatem do 35 630 zł brutto.

Opel Movano Podwozie

Z rabatem do 33 360 zł brutto.

POZNAJ WERSJE MOVANO.

KOLEJNY KROK.