Cechy i zalety

DUŻE MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI.

STYLISTYKA.

NADWOZIE
Już na pierwszy rzut oka Movano robi doskonałe wrażenie, bo został stworzony z myślą o Twoim biznesie. Światła do jazdy dziennej LED sprawiają, że jest jeszcze lepiej widoczny na drodze. 
WNĘTRZE
Nowa kabina Opla Movano została zoptymalizowana pod kątem komfortu codziennej pracy. Funkcjonalny, przyjazny kierowcy kokpit oferuje imponującą gamę udogodnień i podręcznych schowków. 
Movano podnosi poprzeczkę pod względem ergonomii, wyposażenia i funkcjonalności. Oferuje regulowaną kolumnę kierownicy i wygodne fotele przednie oraz liczne półki, szuflady i schowki mieszczące np. laptop, notatnik i inne niezbędne przedmioty.

WYDAJNOŚĆ.

SILNIKI I SKRZYNIE BIEGÓW
Większa moc, wyższy moment obrotowy i oszczędność paliwa: gama silników diesla obejmuje jednostki o mocy do 180 KM, do 400 Nm momentu obrotowego, obniżonym zużyciu paliwa i emisji spalin. 

Wysokoprężne jednostki napędowe Movano charakteryzują się wysoką wydajnością. Technologia BiTurbo łączy wysoki moment obrotowy dostępny już przy niskich obrotach silnikach z dużą mocą i niezmiennie wysokim momentem obrotowym przy wysokich obrotach silnika. Płynna praca i przyspieszenie oraz doskonała efektywność to niezaprzeczalne zalety.

 

System Start/Stop wspomaga obniżenie zużycia paliwa i emisji spalin, wyłączając silnik np. gdy samochód zatrzymuje się na światłach. 

 

Zużycie paliwa i emisja CO2: 9,0-6,6 l/100 km, 233-177 g/km, zmierzone w cyklu WLTP, a następne przeliczone według reguł stosowanych do cyklu NEDC, aby umożliwić ich właściwe porównanie, zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151.

KOSZTY EKSPLOATACJI
Zaprojektowany z myślą o wieloletniej, niezawodnej eksploatacji, Movano zapewnia konkurencyjnie niskie całkowite koszty użytkowania (TCO) w swojej klasie.  
Niska emisja spalin to niezbędny krok w stronę ochrony środowiska. To także miła świadomość. Spokój ducha użytkownikowi daje 24-miesięczna gwarancja sprzedawcy na nowy samochód, która może być wydłużona przez pakiet Opel FlexCare w tożsamym zakresie. Opel udziela również 6-letniej gwarancji na perforację korozyjną nadwozia na warunkach opisanych w książce serwisowej. Opel Assitance, program pomocy na drogach całej Europy, wspiera kierowcę w trudnych sytuacjach co najmniej przez pierwszy rok użytkowania Movano.

WSZECHSTRONNOŚĆ.

FOTELE
W Oplu Movano z podwójną kabiną bez trudu przewieziesz niemałą załogę: udostępnia miejsce dla nawet 7 osób, w tym kierowcy oraz przestrzeń na niezbędny sprzęt.  
Movano z podwójną kabiną specjalizuje się w transporcie ludzi, ich sprzętu i ładunku. Obok kierowcy zasiada standardowo 2 pasażerów, a w 2. rzędzie foteli nawet 4 osoby. Opcjonalnie dostępny jest pojedynczy fotel pasażera z przodu. Oczywiście zagłówki na każdym siedzeniu oraz pasy bezpieczeństwa należą do wyposażenia standardowego. 
PRAKTYCZNY STOLIK

Kabinę Opla Movano z łatwością przekształcisz w mobilne biuro. Wystarczy złożyć lewe oparcie podwójnego fotela pasażera z przodu, wyposażone w obrotową podstawkę1, która idealnie sprawdza się jako stolik pod laptop.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
SCHOWKI
To, co dla Ciebie ważne możesz przechowywać pod ręką, w zamykanym schowku w desce rozdzielczej. 
SCHOWEK FLEXTRAY

Obszerny schowek, wysuwany jak szuflada1, o pojemności 10,5 litra i płaskiej podstawie pomieści na przykład notatnik. Masz wszystko w zasięgu ręki.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
WYSUWANY STOLIK

Z kabiny Movano możesz korzystać jak z małego biura. Wysuwany stolik1 i uchwyt na napoje na desce rozdzielczej, przed siedzeniem pasażera z przodu, pomogą Ci w tym. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
KIESZENIE W DRZWIACH
Każdy ze schowków w drzwiach pomieści 1,5-litrową butelkę lub drobne przedmioty, które wolisz mieć zawsze w zasiegu ręki.  

ŁĄCZNOŚĆ.

NAVI 50 INTELLILINK PRO
System multimedialny Navi Pro 50 IntelliLink1 z 7-calowym ekranem dotykowym zapewnia płynną nawigację, radio i niezbędne funkcje łączności. 

Wybrane elementy i funkcje:

  • 7-calowy ekran dotykowy,
  • mapy Europy Wschodniej,
  • Android Auto™2 i Apple Car Play™2 umożliwiające m.in. dyktowanie wiadomości,
  • obsługa komendami głosowymi smartfona,
  • sterowanie przyciskami na kolumnie kierownicy,
  • łącze Bluetooth® do obsługi połączeń telefonicznych i bezprzewodowego odtwarzania plików dźwiękowych,
  • złącza USB i AUX-in,
  • opcjonalny tuner cyfrowy DAB+.

 

Wyposażenie dodatkowe.

2 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Apple CarPlay jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google Inc.

BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA

Wystarczy umieścić telefon w dedykowanym miejscu, aby doładować baterię indukcyjnie, bez użycia kabli1.

 

1 Ładowarka jest kompatybilna wyłącznie z urządzeniami obsługującymi standard Qi. Wyposażenie dodatkowe.

 
RADIO 15 USB
Podstawowy radioodbiornik z wbudowanym, monochromatycznym wyświetlaczem ze zintegrowanym zegarem posiada funkcję RDS, łącza Bluetooth® i USB oraz 2 głośniki o mocy 15 W. Tuner cyfrowy DAB+ jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe. 

BEZPIECZEŃSTWO.

WIDOK NA TYŁ
Jadąc prosto przed siebie w Movano bez przeszklonej przegrody i tylnych drzwi, możesz mieć pełen widok do tyłu dostarczany przez specjalną, opcjonalną kamerę na kolorowym ekranie. 
KAMERA COFANIA

Obraz z kamery cofania wyświetlany na 7-calowym ekranie systemu nawigacji1, ułatwia kierowcy dostrzeżenie przeszkód z tyłu pojazdu i manewrowanie podczas cofania. 

 

1 W modelach wyposażonych w Radio 15 BT USB, obraz z kamery wyświetlany jest na 3,5-calowym ekranie LCD w lusterku wewnętrznym.

 
MARTWE POLE
Układ ostrzegania o pojeździe w martwym polu (SBSA) monitoruje sąsiednie pasy ruchu i ostrzega kierowcę diodą w odpowiednim lusterku o potencjalnym zagrożeniu. 
PODMUCHY WIATRU
Układ wykrywania bocznego podmuchu wiatru (SWA) automatycznie rozpoznaje zmianę toru jazdy i niemal natychmiast go koryguje. 
ASYSTENT PASA RUCHU

Układ ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu (LDW)1 ostrzega kierowcę sygnałem wizualnym i dźwiękowym w przypadku niesygnalizowanego zjazdu z zajmowanego pasa. 

 

1 Dostępny tylko z opcjonalnym pakietem Asystent Bezpieczeństwa.

 
CZUJNIKI PARKOWANIA
Opcjonalne przednie i tylne czujniki parkowania ostrzegają sygnałem dźwiękowym o zbliżaniu się do przeszkody podczas cofania, zawracania czy parkowania. 
OCHRONA ANTYWŁAMANIOWA
Zdalnie sterowany system antywłamaniowy wyposażony w czujniki ruchu zabezpiecza komorę silnika, kabinę pasażerską i przedział towarowy. Zamek z funkcją doryglowania (deadlock) to dodatkowe zabezpieczenie. 

PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA.

PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA
Zamawiając fabryczne, profesjonalne zabezpieczenia przewożonego towaru masz pewność co do ich jakości i trwałości. 

Trójwymiarowa, bardzo elastyczna siatka1 mocująca ładunek zabezpiecza nieforemne ładunki przed przesuwaniem się podczas transportu. Przydatne mogą okazać się również teleskopowe poprzeczki blokujące1, instalowane poprzecznie lub pionowo do szyn mocujących.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

PANELE OCHRONNE
Panele ścienne i podłogowe chronią wnętrze strefy ładunkowej Movano przed uszkodzeniem. 

Panele1 wykonane ze sklejki i pokryte tworzywem sztucznym zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem, a panele ścienne1 sięgające do połowy lub na całą wysokość wnętrza Movano chronią tak ściany, jak i sam ładunek. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

OSŁONY OKIENNE

Siatka wykonana ze stali1, spełniająca standardy ISO, chroni okno stałej przegrody przestrzeni ładunkowej.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
OŚWIETLENIE LED

Lampy LED1 oświetlają wnętrze przestrzeni ładunkowej. Teraz masz jasny podgląd na swój towar. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 

KOMFORT.

KOMFORTOWY FOTEL KIEROWCY

Komfortowy fotel kierowcy1 z regulacją wysokości i poduszki podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz z podłokietnikiem może być również zamówiony jako pojedynczy fotel pasażera.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
AMORTYZOWANY FOTEL KIEROWCY

Fotel kierowcy z szerokim zakresem pneumatycznej amortyzacji1 jest idealnym rozwiązaniem na długie trasy lub jazdę w trudnym terenie.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
ELEKTRONICZNA KLIMATYZACJA

Ciesz się chłodem. Elektronicznie sterowana klimatyzacja1 automatycznie dostosowuje temperaturę wnętrza do ustawionej wartości.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
KOMPUTER POKŁADOWY
Na 3,5-calowym wyświetlaczu prezentowane są dane zużycia paliwa, pozostałego zasięgu, czasu jazdy, przejechanego dystansu oraz alerty systemów wspomagających kierowcę. 
OGRZEWANIE POSTOJOWE
Ciepłe wnętrze i odmrożone szyby już na wejściu do samochodu. Układ dostępny jest z programatorem czasowym, który kontroluje temperaturę w kabinie i steruje pracą nagrzewnicy. 

AKCESORIA OPEL+.

Stworzone na miarę.

Oryginalne Akcesoria Opel pozwalają Ci dostosować swoje auto do indywidualnych potrzeb i w pełni wykorzystać jego potencjał.

Dostępne akcesoria mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach.

Pokrowce przednich foteli – Premium
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Gumowe maty podłogowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kraty zabezpieczające szyby
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Platforma bagażowa
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Hak holowniczy, duże obciążenia
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Platforma bagażowa
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KOLEJNY KROK.