SKIP TO CONTENT
Informacje ogólne

Nowy Vivaro Electric Furgon

Od 183 900 zł netto
lub 1 415 zł netto/mies

Nowy Opel Vivaro Electric reprezentuje wszystko, co najważniejsze w nowej gamie furgonów elektrycznych Opla. Stanowi również idealne rozwiązanie dla firm pragnących zachować najwyższe standardy profesjonalizmu. Każdy biznes potrzebuje wytrzymałych, wszechstronnych samochodów, które są w stanie dostosować się do zoptymalizowanego procesu pracy. Dzięki bezkompromisowemu charakterowi oraz bezemisyjnej jeździe, Vivaro Electric doskonale sprawdzi się zarówno w środowisku miejskim, jak i poza nim. Dostępne są dwie wersje długości modelu oraz dwa rozmiary akumulatorów o zasięgu do 352 km (WLTP).1

 
 
 
1 Zużycie paliwa w modelu (cykl mieszany) 23,7 - 26,2 l/100 km; emisja CO2 (cykl mieszany) 0 g/km, zasięg (cykl mieszany) 316 km do 352 km (w zależności od wyposażenia opcjonalnego).

352 km (WLTP)1
Maksymalny zasięg dla wersji z akumulatorem 75 kWh
6.6 m3
Maksymalna objętość ładunku(1)
1.225 kg
Maksymalna ładowność(2)

(1) w zależności od wybranej wersji i opcji

(2)  Maksymalna ładowność uwzględnia masy kierowcy (75 kg); Furgon (ze zwiększoną ładownością; opcjonalne wyposażenie dodatkowe)
Zaufany towarzysz podróży 

Przestronne wnętrze, imponująca pojemność ładunkowa oraz niezawodny akumulator sprawiają, że nowy Vivaro Electric to doskonały samochód dostawczy dla każdego biznesu.

E-Technologia
Zasięg, ładowanie i inne informacje
Przechodzisz na napęd elektryczny? To z wielu powodów znakomita decyzja! Postaw na wydajność i zrównoważony rozwój, które idealnie pasują do charakteru Twojej pracy.
Wszechstronność
Samochód pracujący na Twoją korzyść.
Dostosuj model do potrzeb Twojego biznesu: nowy Vivaro Electric oferuje wiele wersji nadwozia o różnych długościach i stylach. Dodatkowo, dzięki rozbudowanemu wyposażeniu, dostarczanie ładunków do klientów odbywa się bez emisji szkodliwych substancji i hałasu.
Ładunek
Pomieścisz wszystko
Pojemność i wymiary są niezwykle ważne, ale o wyjątkowości modelu decydują również jego dodatkowe funkcje wyposażenia, takie jak podwójne przesuwne drzwi czy dwie wtyczki 12 V. Nie tylko to czyni Vivaro Electric idealnym samochodem dostawczym, który doskonale poradzi sobie w każdych warunkach - od wąskich ulic miast po obszary pozbawione stacji ładowania.
Łączność
Podróżuj bez żadnych niespodzianek
Nowy Vivaro Electric pozwoli Ci zwiększyć efektywność w trakcie każdej podróży. Nowoczesna technologia napędu elektrycznego połączona z zaawansowanym systemem nawigacji i usługami OpelConnect to gwarancja lepszego poczucia bezpieczeństwa dla Ciebie i dla Twoich pracowników.
Mobilne biuro
Pracuj z każdego miejsca na świecie
Nie musisz już trzymać laptopa na kolanach, zmagając się z niewygodną przestrzenią przy kierownicy. Skieruj swój biznes ku przyszłości i przekształć Vivaro Electric w prawdziwe mobilne biuro!
Bezpieczeństwo i wsparcie kierowcy
Bezpieczeństwo jest najważniejsze
Zadbaj o ochronę swojego zespołu, samochodu i ładunku. Korzystaj z zaawansowanych funkcji nowego Vivaro Electric, które minimalizują ryzyko wypadków, ułatwiają prowadzenie pojazdu i sprawiają, że Twój biznes jest nie tylko bardziej efektywny, ale także bezpieczniejszy.

 

Akcesoria Opel+ i inne dodatki

Stacje wallbox i inne akcesoria
Energia elektryczna to siła napędowa nowego Vivaro Electric, a co za tym idzie, Twojego biznesu. Właśnie dlatego do standardowego wyposażenia samochodu należy również przewód do ładowania. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje najwyższej jakości akcesoriów do ładowania pojazdów elektrycznych. Sprawdź, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twojej pracy.

Dowiedz się więcej

Stacje wallbox

Szczegółowe informacje dotyczące stacji wallbox i domowych rozwiązań do ładowania czekają na Ciebie w naszym zbiorze materiałów poświęconych e-mobilności.

Ładowanie i zasięg

W naszych materiałach poświęconych e-mobilności znajdziesz jeszcze więcej informacji na temat ładowania i zasięgu. Zapoznaj się z nimi już dziś! 

Finansowanie i dopłaty

W większości krajów nabywcy pojazdów elektrycznych mogą liczyć na dodatkowe korzyści finansowe. Mamy dla Ciebie wszystkie niezbędne informacje na ten temat.

1 Disclaimer

2 Disclaimer