SKIP TO CONTENT
Przeglądy techniczne

Przegląd techniczny

Regularny serwis i przeglądy w Autoryzowanym Serwisie Opel pomogą utrzymać Twoje auto w nienagannej kondycji przez długi czas, przyczyniając się do zachowania wydajności silnika, utrzymania niskiego poziomu zużycia paliwa oraz emisji CO2. Wszystko to przekłada się na ograniczenie kosztów eksploatacji i pewność, że jeździsz sprawnym i bezpiecznym samochodem.

Przegląd techniczny

Skorzystaj z fachowej pomocy wykwalifikowanych serwisantów, napraw przy użyciu Oryginalnych Części Opel, promocyjnych cen przeglądów, darmowych kampanii naprawczych i aktualizacji oprogramowania. Po każdym przeglądzie technicznym otrzymujesz pieczątkę w książce serwisowej.

 

Zbyt rzadkie wymiany oleju lub stosowanie niewłaściwego typu oleju zwiększa poziom emisji CO2 i negatywnie wpływa na żywotność silnika. Autoryzowany Serwis Opla zapewni najbardziej odpowiedni olej dla Twojego pojazdu, korzystnie wpływający na ekonomikę pracy silnika.

Przyrządy do pomiaru ciśnienia stosowane w Aurotyzowanym Serwisie Opel są bardzo dokładne i gwarantują uzyskanie właściwego poziomu ciśnienia we wszystkich oponach. Zbyt niskie ciśnienie zwiększa zużycie paliwa, tym samym zwiększając koszty eksploatacji.

Przegląd serwisowy obejmuje również kontrolę poprawnego działania filtra powietrza. Zapchane filtry utrudniają pracę silnika, a tym samym zwiększają emisję CO2.

Jak każdy pojazd, Opel wymaga regularnych przeglądów, aby pozostawać w jak najlepszym stanie technicznym i zachować maksymalną wartość rynkową w przypadku odsprzedaży. Auroryzowany Serwis Opel jest najlepiej zaznajomiony z technologią Twojego pojazdu i posiada najbardziej odpowiednie narzędzia i sprzęt diagnostyczny, umożliwiający wykrycie ewentualnych usterek i dokonanie profesjonalnej naprawy w przystępnej cenie.

 

Zalecamy wykonywanie przeglądu technicznego co 12 miesięcy lub 30 000 km.
Szczegółowe informacje znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu.

 

Przegląd techniczny w Autoryzowanym Serwisie Opel obejmuje:

  • Wymiana filtra oleju
  • Wymiana filtra kabinowego
  • Kontrola akumulatora
  • Wymiana płynu hamulcowego
  • Oględziny karoserii, kontrola opon i układu wydechowego
  • Kontrola układu hamulcowego, silnika, zawieszenia
  • Kontrola oświetlenia i elektroniki