SKIP TO CONTENT
Przeglądy

Przeglądy

Przeglądy techniczne, sezonowe i wymiana opon

Zadbaj o bezawaryjną jazdę swoim Oplem z pomocą naszych fachowców

Nasze samochody słyną z wysokiej jakości i ponadprzeciętnej wydajności. Aby jak najdłużej cieszyć się bezawaryjną eksploatacją, zalecamy wykonywanie okresowych przeglądów, zwłaszcza przed sezonem letnim i zimowym oraz przed planowaną długą podróżą.

Profesjonalne przeglądy techiczne

Autoryzowany Serwis Opel zatrudnia doświadczonych doradców technicznych, którzy pomagają mechanikom sprawnie diagnozować i naprawiać trudniejsze usterki. Profesjonalny przeglad serwisowy dokonywany przynajmniej raz w roku pomoże utrzymać Twojego Opla w świetnym stanie i zwiększyć jego wartość w chwili odsprzedaży.

Raport oceny technicznej

Samochody to skomplikowane maszyny, składające się z nawet 10 tys. części. Nasi fachowcy w Autoryzowanych Serwisach Opel znają Twojego Opla jak nikt inny, dlatego potrafią skontrolować stan kluczowych aspektów bezpieczeństwa i niezawodności pojazdu podczas 12-minutowych oględzin. Raport Oceny Technicznej pojazdu jest bezpłatny i zawiera podsumowanie kluczowych informacji o stanie pojazdu.

Badanie techniczne

Obowiązkowe badanie techniczne przeprowadzane w stacji kontroli pojazdów obejmuje szczegółową diagnostykę auta pod kątem bezpieczeństwa i jest warunkiem dopuszczenia go do ruchu.
Autoryzowany Serwis Opel doskonale przygotuje Twojego Opla do takiego badania.