SKIP TO CONTENT
Opel Assistance

Wykonaj przegląd okresowy a otrzymasz Assistance na rok gratis!

Opel Assistance

Nigdy nie pozostaniesz bez środka transportu.

Podróżując po Polsce i Europie samochodem objętym Opel Assistance możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Awaria czy inne zdarzenie drogowe nie muszą oznaczać dodatkowego stresu. W takiej sytuacji wystarczy skontaktować się z Centrum Opel Assistance, a nasi wykwalifikowani specjaliści otoczą Ciebie i Twojego Opla odpowiednią opieką.

 

Opel Assistance zapewnia bezpłatną pomoc w przypadku nagłej awarii Twojego Opla w okresie dwóch lat eksploatacji, licząc od dnia pierwszej rejestracji lub wydania samochodu przez dealera marki Opel, w zależności które zdarzenie nastąpiło wcześniej.

 

  • Usługa dostępna przez pierwsze dwa lata eksploatacji samochodu (dla pojazdów zakupionych do 31 grudnia 2020 – w pierwszym roku eksploatacji)
  • Całodobowa pomoc na terenie Europy

Wykonaj przegląd i odbierz Opel Assistance na 1 rok GRATIS!


Opel Assistance naprawi lub odholuje Twoje auto nawet, jeżeli incydent będzie miał miejsce blisko Twojego domu.

Wszystkie samochody marki Opel mogą być objęte nieodpłatną usługą Assistance. Wystarczy raz w roku wykonać przegląd okresowy w jednym z autoryzowanych serwisów Opla.

 

Opel Assistance zapewnia wsparcie w następujących przypadkach:

  • Awaria
  • Wypadek
  • Utrata kluczyków
  • Zatankowanie niewłaściwego paliwa
  • Zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie
Kontakt

800 70 77 50

(bezpłatny)

 

+48 512 70 77 50

(płatny)

 

Wezwanie pomocy z Twojego Opla


W przypadku awarii możesz skontaktować się z Opel Assistance, naciskając czarny przycisk ze słuchawką, umieszczony na podsufitce. Twoje położenie zostanie niezwłocznie określone dzięki usłudze geolokalizacji (o ile wcześniej wyraziłeś zgodę na jej włączenie). Dzięki temu oszczędzisz cenny czas.
 
Jeżeli jesteś ofiarą lub świadkiem wypadku, możesz połączyć się z lokalnym punktem przyjmowania zgłoszeń 112, naciskając czerwony przycisk (SOS). Gdy system wykryje niebezpieczne zderzenie, połączenie z numerem 112 zostanie nawiązane automatycznie, a konsultant w razie potrzeby niezwłocznie powiadomi służby ratunkowe.
Opel Assistance nie jest gwarancją w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Jest to program zapewniający dodatkową opiekę w pierwszych dwóch latach gwarancji sprzedawcy lub po jej wygaśnięciu, w zależności od wybranej opcji. Szczegóły programu i inne warianty okresu ochrony dostępne są u Dealerów marki Opel.