Najważniejsze informacje

MENEDŻER FLOTY.

Zalety oferty flotowej Opla

Obsługa Klientów Kluczowych
Mamy zespół, który dba o bezpieczeństwo i wygodę korzystania z usług Opla. Pomagamy dodatkowo ograniczyć koszty zarządzania flotą. Skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem ds. Obsługi Klientów Kluczowych, zgodnie z lokalizacją Twojej firmy.
ZNAJDŹ PRZEDSTAWICIELA
Wybierz swojego Opla
Samochody małe, rodzinne, kombi, SUV-y, crossovery, auta sportowe, kabriolety - i cała gama pojazdów typowo użytkowych z opcją lokalnych konwersji specjalnych.
Samochody dostawcze
Gama dostawczych modeli Opla obejmuje setki wersji: furgony, podwozia i platformy do zabudowy, z kabiną standardową i załogową, wersje pasażerskie, skrzyniowe, wywrotki, kontenery oraz specjalistyczne zabudowy lokalne. Mamy wielki wybór.
Niskie całkowite koszty użytkowania
W dużych flotach jednym z kluczowych argumentów kosztowych są niskie zużycie paliwa i emisja spalin. Jak wiadomo, redukcja kosztów użytkowania to nasza specjalność. Wystarczy spojrzeć na modele wyposażone w technologię ECOTEC® lub fabryczną instalację LPG.
Specjalne warunki SERVICE4FLEET
Prowadzimy kompleksowy program obsługi serwisowej klientów flotowych Service4Fleet za pośrednictwem rozległej sieci Autoryzowanych Serwisów marki Opel. Wszyscy klienci programu objęci są jednolitymi i transparentnymi zasadami działania oraz specjalną, bardzo konkurencyjną, spójną polityką cenową i rabatową.
Usługi Opla wszędzie i szybko dostępne
Duża europejska sieć serwisów ze stałym magazynem części zamiennych to zaoszczędzony również Twój czas i pieniądze.